Yaran Ilanlar

Ben en çok "gitarda kullanıma bağlı relic olmuştur" ifadesini seviyorum. Ya hu kullanılmış enstrüman satıyorsun, kullanılmış olması ayıp değil ki? Ne gerek var böyle hüsnütabire? Üstünde ne varsa yaz. Fiyata etki ettiğini düşünüyorsan fiyatı ona göre ayarla. Relic yazınca hala 0 fiyatına satabileceğini umuyor bu tipler tabii. Bilmiyorum belki bazıları başarılı da oluyordur.

Ben en çok "gitarda kullanıma bağlı relic olmuştur" ifadesini seviyorum. Ya hu kullanılmış enstrüman satıyorsun, kullanılmış olması ayıp değil ki? Ne gerek var böyle hüsnütabire? Üstünde ne varsa yaz. Fiyata etki ettiğini düşünüyorsan fiyatı ona göre ayarla. Relic yazınca hala 0 fiyatına satabileceğini umuyor bu tipler tabii. Bilmiyorum belki bazıları başarılı da oluyordur.
Relic yazıp 0 fiyatını umanlar yine iyi, şu ilandaki arkadaş, headstocku kırılmış gitara bu fiyatı istiyor. Mesaj attım nasıl bir kafada görmek için. Lüthier masrafı max 200 Tl, onu düşerim isterseniz dedi sağolsun.

Kafalar Singer dikiş makinesi maşallah, bi biz düşünemiyoruz bunları.

Sefa Bayram signature standart ebony limited edition Alice pena​

Gitar virtüözü Sefa Bayramın çocuklarından daha çok sevdiği penası ahmet güvenç barış manço kurtalan express gibi grupların lead gitaristi anadolunun rock bayırından çıkma Sefa Bayram penası

Sefa Bayram signature standart ebony limited edition Alice pena​

Gitar virtüözü Sefa Bayramın çocuklarından daha çok sevdiği penası ahmet güvenç barış manço kurtalan express gibi grupların lead gitaristi anadolunun rock bayırından çıkma Sefa Bayram penası
Böyle bir penaya 5 TL fiyat biçmek biraz haksızlık olmuş. Üzüldüm gerçekten :(

"Gitarın üretim yılı 2010'dur, 9 yaşında olmasına rağmen tertemizdir" gibi açıklamalara sahip, 2021 yılında açılmış ilanlar görünce sağlamından yarılıyorum. Almış ama satamamış arkadaş kaç senedir. İnsan bari copy-paste ile yeni ilan açarken bir göz atar ne yazıyor diye.

"ışçiliği ve tonunu orjinalinden ayırmak gerçekten çok zor. Götürdüğüm lutier bile farkına varmadı."

Ziyaaaaa
Gitarın her yeri offsayt. Handle yerini sapa koyacaklarmış neredeyse. Jemleri tanımam ama ben bile direkt fark edebiliyorsam olayın traş olduğu kesin.

Ucuz gitarların boyası kaldırılınca gövdesinin kaç parçadan yapıldığını görmek enteresan oluyor.
'' Tonları stratocaster gibi olmayan stratocaster benzeri ama gibson tonuna yakın emgli ve fender saddleslı ama fender olmayan superstrat benzeri stratocaster'' demek istemiş sanırım satıcı.

Gitarı kurcalayıp bozmuş sanırım.

Tonu tokmuş, iyi bari.

Geri