Yaran Ilanlar

'Forum Meydanı' forumunda raccoon tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Yazı değişmiş

2. Takip ediliyoruz galiba:eek::LOL:

Ze_uS ve gretschci bunu beğendi.
  3. Belki aramızdan biridir.

uvidinli bunu beğendi.
  4. :watching:

5. ata

ata

+1, yorumun dibi, çerçeveletip asasım geldi.
    Benim favori cümlem; " Alana şimdiden hayırlı olsun başka gitar almaz zaten.." İroni desen değil, paradoks desen hiç değil, derin anlamlar taşıyor bence :D

civilengine ve DaggerStroke bunu beğendi.
  6. Screenshot_20161113-004250.png Screenshot_20161113-004049.png

yanında sigara içilmemiştir manyetikler tam hacimle oksijen alıyor...

7. Aslında sigara içmeyen biri olarak benim de dikkat ettiğim bir durum. Hatta şöyle diyeyim, cilasız sapı ve kılıfı iğrenç derecede leş gibi sigara koktuğu için takas etmediğim bir gitar vardı, ki üzerine para da alacaktım. Bu devirde azıcık da nakit gelse öpüp başa konacakken, sigara yüzünden geri çevirmiştim. Çünkü gerçekten leş gibi kokuyordu. :D

8. Yaran bir durum yok gayet normal sadece koku değil gitar beyaz veya cilasız bir kısmı varsa renk atmalarına neden olur.Bunun haricinde ekipmanlara zarar verir mi oda tartışma konusu.Duman dediğiniz şey katı dan gaz haline geçtiği gibi gazdan da katı hale geçer soğuduğun da bunu da bilir herkez heralde.Sigara filtrelerin de 2 siagara sonrası oluşan katrandan hesap edin.
    http://suzen92.com/img/inner/about/02.jpg

9. Hocam vallaha bende ikinci elde sigara kokmasına dayanamıyorum o koku gitmiyor gitardan ,en son bir jackson dk2m almıştım ,koku gitmedi istemeyerek sattım gitarı.Aslında içmeyen için önemli bir konu.

aumit bunu beğendi.
  10. fingerstyle bunu beğendi.
  11. 2. el ekipman piyasasına karşı hepimizin hissettiklerini dışa vurmuş beyefendi... "Oğlum nolur alın lan" sdajhfghsd
    Ekran Resmi 2016-12-02 19.01.21.png

chadkroeger, bg453, haşmet ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  12. Ekran Alıntısı.JPG

Kelimeler kifayetsiz kalır bu başlık karşısında

13. bg453 bunu beğendi.
  14. bileydim alırdım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş