Yaran Ilanlar

'Forum Meydanı' forumunda raccoon tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Ya bir de müzik dükkanı. (resimlerden anlaşılan) Hasbel kader gitar sahibi olmuş biri filan da değil. Kaç silindir desen ona da cevap verir. Bu kadar mı ilgisizlik olur. Butun gun musteri bekliyosun az biraz oku yahu

bg453 bunu beğendi.

2. bu tür yerlerin müşterileri de duruma yakışır şekilde olur zaten

RemöVai bunu beğendi.
  3. ata

ata

Emrecanztrk1 bunu beğendi.
  4. image.jpg Yanlış nota dahi basılmamış

5. Son düzenleme: 4 Mart 2017
  6. paranoid bunu beğendi.
  7. Screenshot_2017-03-04-19-17-00.png üzerinde yanlış nota bile basılmamış

8. at.

at.

9. Biri uyarmalı bunları doktordan, bayandan lafı gitar için yemez.

10. gitar için absürt gözüküyor ama bakımlı olduğunun farklı biçimde söyleme şekli.

11. Bu konuda tecrübeli olarak diyerbilirim ki ''Kozmetik histerisi olandan satılık gitar'' için kesinlikle en uygun tabir. Benim için gitarın üzerindeki manyetik, burgu filan önemli değil hatta sap warp olmuş bile olabilir ama gitar cas cas parlıyor çizik yok al duvara as mesela acayip alıcı bulur.

12. O tarz söylemleri bakımlıdan ziyade pek kullanılmamıştır gibi anlıyorum ben. Yani içini dışına çıkarmadık, sökmedik, üstruplu kullandık. Zaten kurcalayacak kadar vaktimiz de yoktu. Bizim için bir hevesti...

13. 2250 tl 1980 ibanez bir gitar gördüm sahibindende. takas teklif ettim. fiyatı 3000 e çıkardı. sizce normal mi bu? takasta vereceğim gitarı zaten 750 1000 tl arasında satacak.

14. 'Eder mi?' bilemiyorum. Ama bir kısım insan takas olursa daha yüksek bir fiyat belirliyor. Nakit alacaksa biraz daha az paraya razı oluyor. 'Eder mi'yi iyi düşünün!

15. böyle yapan arkadaşlar var. ben takas teklifi gelince enayi gibi düşürüyorum genelde :D 2250 den 2500 e çıkarsa anlardım ama 3000 nedir. sinirlendim akşam akşam. gitar da bir tatlı...

cato bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş