Yaran Ilanlar

ilk sahibi gitarı doğduğuna pişman etmiş.
Bu ilanın Bolt on yerindeki seri numarası serial decoderde görünmüyordu umarım satın almış olan kişi kontrol ettirip almıştır :(

Sapin govde icinde kalan kismindaki bir numarayi paylasmisti ilan sahibi seri numarasi diye ama o numara seri numarasi degil zaten. Headstock arkasinda oluyor seri numarasi ama silinmisti. Gitara gelince iskence gormus seri numarasi silinmis gercek bir Baja teleydi...

The Öğretman yine harikalar diyarında

Buda ilan açıklaması

mami.jpg

Marty Freedman. Marty'e özgürlük gaari...
Adamın adına yapılan modeli satıyorsun, bari adını doğru yaz be birader 🤣
imzalı modelide değilki . bildiğin düz SZ işte bu

neckthrough veya setnecki tanımlamak için kullanmıştır tahminice
Yekpare sap denir anlarım da, "sap ve gövde tek parça" ?? Bu tip bir şeyler gördüğümü hatırlıyorum vaktiyle de, bu fabrikasyon bir üretimde olacak iş gibi gelmedi bana. Son derece butik ve pahalıya çıkacak bir yapım şekli bu mantıken. İfadeler bir tuhaf yani... "Her biri birer parça" mı demek istiyor acaba ? Fakat o da pek tutarlı değil ki...

Prestige serisi gitarlarla aynı kaliteye sahip:)
Bunları yazan arkadaşlar milleti keklemek için yazıyorsa gülelim filan da, eğer buna kendileri de inanıyorsa ayaktan tedavi olmaz. Direk yatırmak lazım. Ya akıl var mantık var bu gitar bildiğimiz rg350dx ile aynı sadece görsel farkı var. Edge 3 tremola, V7,V8 manyetikler var ve Endonezya üretimi nasıl herhangi bir prestige ile aynı olabilir. Kendi inanmiyor bence keklemeye çalışıyor.

Prestige serisi gitarlarla aynı kaliteye sahip:)
Bunları yazan arkadaşlar milleti keklemek için yazıyorsa gülelim filan da, eğer buna kendileri de inanıyorsa ayaktan tedavi olmaz. Direk yatırmak lazım.

Zaten bizim ülkedeki bütün Meksika Fender'ler USA'lara bin basıyor, bütün Endonezya Ibanez'ler prestijlerle kapışıyor, bütün Epiphone'lar da Gibson'ları aratmıyor. Yurt dışında da durum böyle mi yoksa sadece bize mi özgü bilmiyorum.

Geri