Line 6 Pod Xt Live Ile Uyumlu Amfiler

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi elimde Line 6 pod xt live prosesör var ancak alacağım amfiye karar vermedim sizden öneride bulunmanızı isteyeceğim muhtemelen 2. el alacağım bütçe 500-1000 arası olacak gibi önerilerinizi bekliyorum

bünyesinde prosesör barındıran amfiler prosesörlerle pek anlaşamıyor aşırı dip gürültüsü ve seste bozulmalar gibi sorunlar doğurabiliyor trademark tm 60 power engine bakmalısın bence bahsettiğim amfi yalnızca power amfi ve speakerdan oluşuyor yani preamp devresi yok dolayısıyla prosesörler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Birde Line 6 Spider Jam var onuda beğenmiştim aslında ama Mydükkan da temin edilemiyor görünüyor onu bulursm onu düşünebilirim

trademark tm 60 power engine bundan biraz daha bahsedebilir misin ona göre bende listeme ekleyip bi araştırayım özellikleri artıları vs ?

söylediğim gibi yalızca prosesör ve pedallarla kullanılmak için üretilmiş transistörlü bir power amfi preamp katı olmadığı için yalnızca gitarını takarak drive ton alamıyorsun kısa bi dönem boss gt 8 le kullanmıştım ondan önce gt 8 i rolan cube 40 xl amfimde kullanıyordum ve bahsettiğim problemleri yaıyordum ama tm 60 da bu tür sorunlarla karşılaşmadım.

Trademark tm 60 power engine diye bir amfi yok hocam. İki ayrı amfi onlar. Trademark Tm60 ve Tech21 Power Engine 60. Ben Line 6 pod x3 live ile PE60 ı kullandım gayet memnun kaldım. Tabi canlı performansta Sm57 ile desteklemiştim onunda katkısı vardır illaki. Ama Prosesörler ile kullanılabilecek bütçeniz dahilinde en iyi amfi diyebilirim PE60 için

Geri