Nux Time Force Delay

ben nux'un kompresör pedalını kullanıyorum gayet başarılı, ancak delay denemiştim aynı tavsiyeyi veremem.. Yani el yapımı bir tane delay alman bile daha iyi olur.. MS pozitron delay pedalına bak çok başarılıdır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun süre nova repeater kullandım, daha sonra m13, pop çalıyorum ben, ritmik delayler ve tap tempo benim için çok önemli, yoksa ms in kalitesinden hiç şüphem yok, şu anda bir comp ve bir chorus siparişim var hatta 2-3 gün sonra gelecek, nux bu modelde nova delay kopyası yapmaya çalışmış, benim gördüğüm kadarıyla kötü değil ama tabii ki denemek lazım

Uzun süre nova repeater kullandım, daha sonra m13, pop çalıyorum ben, ritmik delayler ve tap tempo benim için çok önemli, yoksa ms in kalitesinden hiç şüphem yok, şu anda bir comp ve bir chorus siparişim var hatta 2-3 gün sonra gelecek, nux bu modelde nova delay kopyası yapmaya çalışmış, benim gördüğüm kadarıyla kötü değil ama tabii ki denemek lazım

Hepimizin hem fikir olduğu tek konu denemek :D dene öyle al valla ustat.

Super bi pedal bütün vintage delayler mevcut preset yapabiliyotsunuz kullanımı çok kolay ayrica 40 sn looper i var ağabeyi lerini aratmayacak bi pedal

nux'un pedallarını kullanan var mıdır?
iki tane pedalını gözüme kestirdim, tam oynamalık duruyorlar.

aldım, hoşuma da gitti :D
noise gate ve true bypass a sahip.

Kabin Ayarları : Roland JC-120, Fender Deluxe Reverb, Fender Tweed Deluxe, Fender 59 Bassman, Fender Twin Reverb, VOX AC 30TB, Mesa Boogie Mark IV, Mesa Boogie Slant, Matchless 30W, Celestion 25W, Celestion Vintage 30's, Celestion G12-T75.

Amfi Modelleri : Roland JC-120, Fender Deluxe Reverb, Fender 59 Bassman, VOX AC 30TB, Mesa Boogie Mark IV, Marshall JTM45, Marshall Super Lead 100W, Marshall JCM800, Soldano SLO100, Mesa Boogie Dual Rectifier Solo Head.

Bu pedal ve Blackstar idCore ile Sx'ten güzel clean tonlar aldım.

bunu da ilk önce satın alıp, sonra ihtiyacım olmayacağını düşünerek siparişi iptal ettim. çin fiyatına almak isteyen varsa : Nux Loop Core - Loop Pedalı 47287453 - n11.com

Merhabalar ,
Hazır nux ile ilgili konuşulurken sorayım dedim :)
Nux Mod Core pedalını kullanan var mıdır acaba ?
Niyetim var ama net karar veremiyorum.
Kullanan arkadaşımız varsa yorum alabilir miyim ?
Teşekkürler.

ben bu pedalı denedim çok başarılı gerçekten tek sıkıntım oda benden kaynaklı onuda bulursam videolarda delay tempo parametresi var onu düğmelerle ayarlıyor hala ypedalın kendisine bırakınca sayıları farklı farklı atıyor 40 85 e mesala (istediğim tonda solo atarken son bastıgım notanın toz bulutu misali uzaması ve kaybolması :D ama pedal başarılı 40 saniyelik te looper cabası

Nux mod force pedalına sahibim

12fx barındıran true circuit devre var. Zaten digital fx prosesörü diyebilirim. 9tane kayıt hakkı tanıyan güzel bir alet. Ayrıca iki tonu karıstırıp kaydedebiliyorsunuz. Örneğin phaser ile tremolo gibi.
Açıkçası chorusunu beğenmiyordum ms chorus aldım
Flanger başarılı
Phaser çok başarılı
Tremolo ve vibrato başarılı
Auto wah cleanlerde güzel driveda berbat. Zaten autowah kanımca cok başarılı bir alet değil bir crybaby yanında.
Univibe cok başarılı
Rotary speaker idare eder.
Genel olarak dokuz tane ton kaydetme ve mix yapma açısından başarılı olduğundan ikinci el ucuza alınabilir.

Geri