Küçük İskender

kaçak yayında sürekli takip ediyorum.garip cümleler kuruyo.gayet iyi bence.geçen sene de antalya da sahilde görmüştüm kendisini.tanışayımmı acaba dedim de sonra korktum,çekindim.niyeyse :)

oğlanlardan ve alkolden vakit buldukca türkiyeyi düşündüğünü belirtmekten kendini alamayan..berbat bir eve sahip..ama herşeye rağmen güzel yazan..sacriface de harikalar yaratan şair..

eheueh geçen bi salaklık yaptım büyük iskender filmine giderken gişedeki kadına küçük iskender e bi bilet dedim baktı öyle suratıma güldü ehuehe

iskender..tekrar tekrar okusamda aynı kitapları her seferinde başka çıkıo karşıma..içten ve doğru sözcükler..tavrı da güzel...
iskender can love...eğer can varsa lavında..

iskenderi tanimak isteyenlere önce hikayeleri okuyun. MADE İN HELL ve İKİZLER BURCU HİKAYELERİ. şiirlerden daha anlaşılır. sonra şiirleri okuyun!

tanrım okudukça yazdıran, başımızdan eksik olmaması gereken biri!

"bana mayasıl bulaştır anne! anne bana uyuşturucu sat! bana canawar düdüğü kirala! anne, göbek kordonnumu geri ver bana! bana süt ve regl ısıt! anne beni ahlaksız yetiştir! ban köpek yarala anne! anne sen iron maiden'e basgitarist ol! anne sen artık büyü ve rahat bırak beni! benim yerime askere sen git anne! sen orospu ol benim yerime! anne,sen inan sosyalizme benim yerime! erkek sewgilimle evlenirken nikah memurumuz sen ol anne! BEN BU DÜNYANIN İNSANLARINDAN SIKILDIM, GİDECEÐİM, KAFESİMİN KAPISINI SEN AÇ ANNE! müziğin sesini sen yükselt! benim yerime onların önünde sen soyun anne! yataklarına gir, ruhlarından çık, nefeslerinden art anne! BANA YİNE OYUNCAKLAR GETİR, MAMALAR YEDİR, ALTIMI SEN DEÐİŞTİR ANNE!

KÜÇÜK İSKENDER/ İKİZLER BURCU HİKAYELERİ

düşüncelerini böyle açık böyle kapalı anlatan kaç kişi warki??

-büyük bir şair.. iyi tamam, gerçekten öyle...
-harika yazıları/denemeleri var.. evet...
-ama şu da gerçek: Her yazısı harika değil, hatta bir kitaptaki güzel yazıları 8'i geçmez. Ama o sekiz yazı/şiir için de alınır o kitap, yani o kadar güzeldir o sekiz yazısı...
-Ama anlamak için çok fazla uğraşmayın onu. O kadar ahım şahım bir adam değil. Kafası yerinde olduğu zamanlar (ki ben o halini daha görmedim) içmeye giderdik eskiden bir-iki aradaşla, o zaman görüyorsun, çevresinde büyülü bir sis perdesi olmadığı zaman senin-benim kadar yalın... Yazılarını sevdiğim, kendisinden nefret ettiğim bir adam, ama herhalde ben bir gün bu adamı sevsem; intihar ederdi...

Galad-tirin demiş ki:
-büyük bir şair.. iyi tamam, gerçekten öyle...
-harika yazıları/denemeleri var.. evet...
-ama şu da gerçek: Her yazısı harika değil, hatta bir kitaptaki güzel yazıları 8'i geçmez. Ama o sekiz yazı/şiir için de alınır o kitap, yani o kadar güzeldir o sekiz yazısı...
-Ama anlamak için çok fazla uğraşmayın onu. O kadar ahım şahım bir adam değil. Kafası yerinde olduğu zamanlar (ki ben o halini daha görmedim) içmeye giderdik eskiden bir-iki aradaşla, o zaman görüyorsun, çevresinde büyülü bir sis perdesi olmadığı zaman senin-benim kadar yalın... Yazılarını sevdiğim, kendisinden nefret ettiğim bir adam, ama herhalde ben bir gün bu adamı sevsem; intihar ederdi...

o da aksini iddia etmiyoki...yazdıklarını önemsemediğini söylüyo..yani adamın gözü ödülde değil..sdc kendini tatmindir sanat..

Farklılıklarıdır bizlere gerçeği gösteren. Küçük İskender'in sadece eşcinselliğine bakarsak ulaşacağımız tek yol, cinsel fikirsizliklerdir. Ama sanatını tartışacaksak ayağa kalkıp alkışlamak lazım. Farklılıklar olacak ki üretim olsun...

bi süre sonra şu tepkiyi vermiştim...
"bu adam herzaman penisten bahsetmek zorunda mı?"
sevmediğimden değil, bi an öyle hissettim. aslında rahatsız da etmedi değil..

ya bi ara kızlarda bi küçük iskender modası falan vardı.. "onla tanıştım, evinde kaldık,takıldık" falan diye..

ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa rüyamda falan mı gördüm alla alla..

"ya bi ara kızlarda bi küçük iskender modası falan vardı.. "onla tanıştım, evinde kaldık,takıldık" falan diye.. "
re:Galthor
yok abi vardı bir ara böyle bir şeyler...adam gay'ya, ayarttım ben inanılmaz biriyim tarzında cümlelerdi. gülerdik hep beraber...

Geri