One More Lie (Death Metal - Metalcore / ANK)

Demoyu dün dinledik grupçana ve çok beğendik,şarkıları zaten severek dinliyo ve çalıyodum:) ama böyle cd den dinlemesi ayrı bi keyifliymiş.Kapak tasarımı,cd üzerindeki baskı(adı her neyse) vs. hepsinin çok özenle hazırlandığı belli.Tez zamanda albüm bekliyorum ben.Başarılar diliyorum.

odyssey demiş ki:
Demoyu dün dinledik grupçana ve çok beğendik,şarkıları zaten severek dinliyo ve çalıyodum:) ama böyle cd den dinlemesi ayrı bi keyifliymiş.Kapak tasarımı,cd üzerindeki baskı(adı her neyse) vs. hepsinin çok özenle hazırlandığı belli.Tez zamanda albüm bekliyorum ben.Başarılar diliyorum.

Teşekkürler Cihan'cım. Beğenmiş olmanıza sevindim.
O demo da senin de büyük payın var. Bu güne kadar ki One More Lie Ailesi'ne olan emeklerinden ötürü teşekkürü ayrıca bir borç biliriz.
Qi tayfa ya müzik hayatlarında başarılar dilerim.

"Chaos Reloaded" Adlı DEMO Albümü:
Ankara'da
Hayri Müzik, ZID Müzik, Studyo Deep, Onaon Cafe, Orta DÜnya Cafe de bulabilirsiniz.

Nisan2008 den itibaren İstanbul,Eskişehir,Bursa,İzmir de bulabileceksiniz.

Ankara dışındaki arkadaşlar eğer isterlerse adreslerine yollayabilirim.

Eğer böyle bir kapak görürseniz nasiplenmeden etmeyin:
onemoreliechaosreloadedk.jpg

MAYIS AYI ONE MORE LIE KONSER PROGRAMI
-----------------------------------------------------

3 Mayıs Biziz:
Lagrimas
One More Lie
Tahrip
3maysbiziz.jpg

-----------------------------------------------------
11 Mayıs IF Performance:

One More Lie
Electrocute
Carnophage
Soul Sacrifice

Mayis_A4.jpg

Konserlerinizde başarılar arkadaşlar bu arada davetimizi reddetmeyip sahne almak istediğiniz için de ayrıca teşekkürler ;)
Sahnede görüşmek üzere.

Saygılar , sevgiler...

Arbitrary Life şarkınızda Killswitch Engage dinliyor gibi oldum bunu kötü bir yorum olarak algılamayın sakın gitar soloları falan ayrı bi güzellik katmış şarkıya,diğer şarkılarda bir o kadar başarılı inandığınız yolda başarılar sonuna kadar arkadaşlar.

bir çok yerde canlı canlı yer alan, şu anki tarzları itibariyle daha fazla dinleyiciye hitap eden ve bu tarz üzerinde iyi işler yapan, ankaralı, güzel grup. (gönül isterki ilerde bangır bangır harbici old school death metal yapsınlar. lakin aşagidaki bu şekil bayabiliyor;

one more lie sounds like
- soilwork
- new form of inflames
- dark tranquillity
- lamb of god
- unearth
- scar symmetry
- as i lay dying.)
demiştim bir ara. zevk meselesi tabi yanlış anlaşılmasın severek dinledim epi. ilerde daha bi imba olacak gibime geliyor. orhancığa selam. screami bırakıp eşşek gibi brutal yaparsa döner falan ısmarlayabilirim.

kelle2 demiş ki:
bir çok yerde canlı canlı yer alan, şu anki tarzları itibariyle daha fazla dinleyiciye hitap eden ve bu tarz üzerinde iyi işler yapan, ankaralı, güzel grup. (gönül isterki ilerde bangır bangır harbici old school death metal yapsınlar. lakin aşagidaki bu şekil bayabiliyor;

one more lie sounds like
- soilwork
- new form of inflames
- dark tranquillity
- lamb of god
- unearth
- scar symmetry
- as i lay dying.)
demiştim bir ara. zevk meselesi tabi yanlış anlaşılmasın severek dinledim epi. ilerde daha bi imba olacak gibime geliyor. orhancığa selam. screami bırakıp eşşek gibi brutal yaparsa döner falan ısmarlayabilirim.

ulan kelle sen gel bole berime bak brutali ozmn gör ^^ orda war brutal burda yok ;)

DEMO YORUMLARI: Davulcunuz çok bi şey hani sanki nasıl denir ne diyim yada demiyim hiç bişi siz biliyonuz zaten .... vokalist zaten cartlak bagırıyomu böörüyomu diablo 3 e ses efektimi yapıyo belli diil, basçı bas çalmak dışında her işten anlıyo, gitaristler ne tür çalacaklarına bi türlü karar verememiş; bi o tel bi bu tel.... arkadaşım napıonuz siz? bi darbuka bağlama kudum ile akustik çalın bakim şarkılar neymiş anlasın toplum.... olmuyo olmuyo bidahaki kayıta artık

Geri