One More Lie (Death Metal - Metalcore / ANK)

@sapin one more lie arkadaşınmı yada geyikmi geçtin bilmiyorum ama çok saçma bir yorum/eleştiri olmuş. Ortada bir emek var neticede. uzaktan takip ettiğim bir grup kendileri.

Ben şunu demek istiyorum : Arbitrary Life adlı şarkıları Unerath Grubunun "Giles" şarkısınıa çok fazla benzemiş. istem dışı olabilir, bizlerde müzisyeniz bazen besteliyoruz ve bir bakıyorsun çok meşhur bir grubun bir riffi çıkıyor ortaya.

Herşeye rağmen başarılar diliyorum Lie ekibine.

arkadaşlar yeni bi bar açıldı bizde ankarada sağlam güzel gruplarımızı sahnemizde görmek istiyoruz
grupların en sevdiği şeyler sahnemiz olduğunca büyüktür mekanı ztn önceden size göstereblrm mekan sakaryada

iletişim için [email protected]
0554 361 31 00

one more lie mikrofoncusuna selamlar kendisi hiç arayıp sormasada bazı arkadaşlarını mesela ben şimdi diyeceksin kim bu :?: Ben hakan Dota Expert mathafuckas Rofl

Cevap geç oldu kusura bakmayın,mail kutusundaki sıkıntıdan ötürü olabilir.

@sapin, okancım eyvalla bi dahakine alternatif-goregrind kasacaz senin için ortaam..=)

Giles çok sağlam parçadır, ne yazıkki Unearth'ün Giles adlı parçası piyasada yokken "Arbitrary Life" adlı parça bestelenmişti, kaydedilmişti.
(ha demo yayınlanma tarihi ile parçanın bestelenme tarihi arasında 2,5 yıl olmuş olması bizim tembelliğimiz sanırım=))

Yorumun için teşekkürler acos. Umarım yaklaşan album kaydından sonra yeni fikirlerimizi sunabiliriz sizlere..

--->Bu zamanda radyo lara kulak veren kaç tane cengaver kaldı bilmiyoruz ama, "yakında" One More Lie olarak Radyo Hacettepe de olucaz.

Radyo'ya 87.7 Mhz den ulaşabilirsiniz.

Program: Sokak Modası
Saatler: Cuma 21:00
Tekrarı: Ctsi 23:00

---edit---

Zaten sevdiğim tarzlardır death-metalcore gibi türler. Şarkılarınızı beğendim. Türkiye'de de bu tarz iyi grupların olması sevindirici. Yolunuz açık olsun.

One More Lie grup elemanlarına sohbet için teşekkür ediyorum...bir yanlış anlama var ortada sanıyorum..:)

bu hafta Odien grubunun roportajı yayınlanacak...

One More Lie hayranları biraz daha sabır!:)

Radyo Programı saati yakında açıklanacaktır. Edit yapılmıştır (program kayıt gününden önce ki bir post idi kusura bakmayın..insandır beşer şaşar onar.)

teşekkürler

ONE MORE LIE Ankarock 2008 'de... 30Kasım pazar If Performance

ankarock2008lv5am7.jpg

2005 senesinden beri yapılan ve cok ilgi gören Ankarock festivali 2008 yılında da seriyi bozmadan tekrarlanıyor.

Bu sene dördüncüsü düzenlenen Ankarock festivalinde yer alan gruplar belli oldu. Festivalde bu sene de türünün başarılı grupları sahne alıyor.

30 Kasım Pazar günü, If Performance Hall'da gerçekleşecek olan Ankarock 2008'de bu sene 7 tane grup yer alacaktır. Giriş ücreti ise sadece 6 YTL!!! Konser başlama saati 14.00

Festivalde bu sene yer alacak gruplar şu şekilde:

Self Torture: 3 adet yasal albümü bulunan grup, alışılmışın dışındaki hardcore tarzı ile dikkat çekiyor. Grubun son albümü 2006 yılında piyasaya çıktı. Günün son grubu olarak sahnede yer alacaklar. www.myspace.com/selftorture

Soulitary: Crossver tarzı müzik icra eden Soulitary 1999’da kuruldu. 1 kere Jack Daniels ve 2 kere de Roxy müzik yarışmalarının finalisti oldular. Sepultura, Soulfly gibi grupları sevenler için Soulitary izleme vakti... Tekrar sahnelere dönüyorlar... Uzun bir aradan sonra grubun ilk Ankara konserinde görüşmek üzere... www.myspace.com/soulitarytr

Burst Appeal: Daha önce birçok konserde yer alan grup, sert ve enerjik tarzları ile Death Metal'i seyirciye yaşatacak. Grup saat 18.00 gibi sahne alacak . http://www.myspace.com/burstappeal

Melatonin: Ankaralı heavy metal severlerin, bildikleri bir grup olan Melatonin, 1.5 senelik bir aradan sonra tekrar seyirciler ile buluşacak. Demolarının yanı sıra, yeni bestelerini ve Megadeth, Iron Maiden, Sentenced coverları da çalacaklar. www.myspace.com/melatonintr

One More Lie: Isveç Death Metal / Metalcore tarzlari ile dogu ezgilerinin modern bir yaklasim ile birlestiren One More Lie günün 3. grubu olarak sahne alacak. Grup 2008 Mart ayinda, baslangiç EP’si “Chaos Reloaded”ı kaydetti. İsveç tarzı müziği seviyorsanız One More Lie, tam size göre... http://www.myspace.com/onemorelie

Kasatura: Thrash metalin, Ankaralı genç temsilcilerinin, kısa albümleri piyasaya çıktı. Thrash metalin kalesi Ankara’nın, yeni gözdeleri günün 2. grubu olarak sahne alacak. http://www.myspace.com/kasaturathrash

Mental Implant: Daha önce Nettlethrone’dan tanıdığımız Tankut tarafından kurulan Mental Implant agresif vokalleri Heavy-Thrash metal yapıyor. Teknik rifflerin üzerine, ustalıkla yazılmış vokal melodilerini dinlemek herkese keyif verecektir. Grup saat 14.30’da başlangıç grubu olarak sahnede olacaktır. http://www.myspace.com/mentalimplant

If Performance Hall : Tunus Cad. 14/A Kızılay - Ankara
Tarih: 30 Kasım Pazar
Başlangıç saati: 14.00
Giriş 6 YTL

Destekleyenler:
www.metaltr.net
www.hangibar.com
www.garaj.org
www.blackartturkey.com
www.studyo-d.com
Radyo Hacettepe 87.7
Radyo Odtü Sahne Arkası Programı

Bu Pazar One More Lie olarak afişte de gözlendiği üzere, 3. sırada sahnede olucağız.

Kapılar 14:00 da açılmakta. Muhtemelen Saat 16:00 gibi sanhedeyiz.

Herkesi Ankarock Fest '08 e bekliyoruz.
=)

>>>One More Lie:<<<
Başta Ankarock Fest Organizatörleri Serkan ve Can'a, Sokak Modası Sinem Yıldız'a, işini gücü bırakıp gelipte bizi izleyen tayfaya (Emin ve Görkeme ve Sahnenin önünü bir saniye boş bırakmayıp gitar monitörünün düşmesine sebep olan "moshpit ve headbanger" arkadaşlara ayrıca)
destek olan ve, bizim için anlamlı ve değerli yorum sahiplerine

Teşekkür Eder!

2005 yılında kurulmuş olan ve şu sıralar album çalışmalarında olan, ayrıca önümüzdeki 14 Martta IF Performance 'da geçici vokalisti ile sahne alacak One More Lie, "metalcore/hardcore" sound tarzlarına hakim vokalini aramaktadır.

İlgili arkadaşlar
www.myspace.com/onemorelie linkinden
"yeni albumden" teaser niteliği taşıyan örnek parçaya ve Geçtiğimiz sene çıkarmış olduğu "Chaos Reloaded" adlı EP sinden bir kaç parçaya ulaşabilirler/ download edebilirler.

Detaylı bilgi için benimle özel mesaj yolundan, veya [email protected] msn adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler.

Geri