Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Herkese slm uzun zamandır bakmaya pekte fırsat bulamamıştık bu foruma ama çokta bişey kaçırmamışız gaiba :D Rockndarkexpress Türkiye finalleriyle ilgilği bir kaç gelişme sizlerle paylaşmak istedik...

8 Mayıs 2009 da Studyo live da sadece jüri önünde Finallere kalan 8 grup şarkılarını performe edecektir. İlk üçe giren gruplar bir gün sonra 9 Mayısta Beyoğlu Garajda şarkılarını bu sefer seyirciyle paylaşacaklardır Oy kullanmak isteyenler www.rockndarkexpress.com adresini ziyaret edebilirler.

Paranoya Cumhuriyet üni. Konseri 26 mayıs salı saat 20 de

2 yıl aradan sonra yeniden Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde konser verecek olan Paranoya grubu 26 mayıs salı akşamı saat 20:00 de herkesi Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet meydanına beklemektedir.

16 ağustos pazar 21:15 de Paranoya Foçada sizlerle

13-14-15-16 ağustosta İzmir Foça da düzenlenen Zeytinli rock festivali yeni yüzüyle sizlere yine birbirinden ünlü isimleri dinleme fırsatı sağlayacak. Paranoya festivalin 4. gününde saat 21:15 de Myspace sahnesinde sizlerle oacaktır. ayrıntılar için http://www.zeytinlirockfest.com

Herkese selam. Kurtulamazsın isimli şarkımızı yeniden kaydettik. yaklaşık bir iki haftaya kadar zaman ve hayırın kayıtlarınıda sizlerle paylaşacağız bunun dışında vazgeçtim kendimden ile karanlığıda yeni halleriyle dinleyeceksiniz şuan bitmiş olan yeni bir şarkı yaptık en kısa zamanda onunda kaydını bulabilirsiniz şimdiden ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz saygılar sevgiler...

Şarkıları dinlemek için :

www.myspace.com/paranoyaaa

www.grupparanoya.rockmekan.com

konserlerimizi myspace ve facebook sayfamızdan öğrenebilirsiniz şuan görünürde istanbul 1.si olduğumuz Rockndark müzik yarışmasında Türkiye finalinde, son üçe kaldığımız taktirde istanbul refresh venue'de sahne alacağız aynı gün Hayko ve The Gathering’in eski vokalisti Anneke Van Giersbergen de sizlerle olacak. mayısla birlikte bahar şenliklerinde bir kaç üniversitede sahne alacağız kesinleşen konserleri buradanda bildireceğiz. Teşekkürler.

Gelecekten yazıyorum, sivasta yaptığınız işlerden yaklaşık 15 sene sonra üni okumuş ve sizi hiç görememiş biri olarak geçmişte böyle grupların olması çok şaşırttı. Şimdi geçmişteki videolarınız gibi konferans salonlarında özgürce müzik yapılacak bir ortam kalmadı, ölü bir üniversite gibi. Merak ettim grubunuz hala aktif mi müziğe devam ediyor musunuz?

Gelecekten yazıyorum, sivasta yaptığınız işlerden yaklaşık 15 sene sonra üni okumuş ve sizi hiç görememiş biri olarak geçmişte böyle grupların olması çok şaşırttı. Şimdi geçmişteki videolarınız gibi konferans salonlarında özgürce müzik yapılacak bir ortam kalmadı, ölü bir üniversite gibi. Merak ettim grubunuz hala aktif mi müziğe devam ediyor musunuz?
mtv türkiye bile bıraktı bu işleri mtv denilince akla artık sadece 1. taksidi mi 2. taksidi mi sorusu akıllara geliyor. dur ben bir daha kontrol edeyim. Temmuz pulunu da yatırdık mıydı?

Geri