Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
mrb arkadaşlar dün konsere gelen arkadaşlar hepiniz gördünüz bu okul bize köstek olmaktan başka bi halt yemiyor,başta o kadın olmak üzre sanat müziğiyle,hard rock ı birbirine karıştıracak kadar zayıf bir zihniyete sahip bir sisteme maruz kalıyoruz...imkansızlığın kader haline geldiği bu okulun kendi evladını bu kadar görmezden gelmesi çok düşündürücü...arkadaşlar sizlerden isteğim rektörlükle bağları koparmayın net yoluyla şikayetlerinizi (o kadın)dile getirin en azından bizden sonrakilerin önü kesilmesin...ki sahip çıkılsın desteğinizden ötürü teşekkürler...(Paranoya-VOKAL)

abicim tam dört yıldır bu okulda rock kulübü için uğraştık arkadaşlarla.okulun sitesinde gözüken pop-rock(ne demekse) kulübü etkinmiş gibi gösteriliyo ama alakası bile yok. o kadının yanına gidip kaç defa bu kulübü etkinleştirmek istedik herdefasında geri çewrildik. kulüp etkinleşmiş olsaydı adı cürock olcaktı pop kısmı kalkıcaktı. grubumuz bir sene daha aynı okulda kalıcak(elimizde olmayan nedenlerden dolayı) sırf bizden sonrakiler için tekrar uğraşcaz kulüp için umarım önümüzdeki yıl etkin durumda olur cürock

selam herkese arkadaşlar konser süperdi..
video ları en yakın zamanda bekliyoruz:)

bundan sonrada devam etcez aynı şekilde çoşmaya..

ben kimmiyim sahnedeki manyaaaaaaakkk:)

evet sen sahneye çıkıp eraya tapan adamsın dimi? evet tanıdım seni :p
şaka bi yana arkadaşlar konserde biz çok eğlendik (her ne kadar bazı teknik sorunlar sinirimizi bozsa da). Sivas ilk defa gerçek anlamda rock - heavy konseri gördü ve yine ilk defa gerçek rock dinleyicisinin nasıl bişey olduğuna şahit oldu!
teşekürler ve CANINIZ CEHENNEME!!!!!

arkadaşlar parçamıza gerçekten çok büyük bir ilgi war yaklaşık 5 günde 312 defa parçamız indirilmiş we bu ilginizi yorumlarada yansıtırsanız bizim gelişmemizde çok büyük rol oynarsınız ilginiz için tekrar teşekkürler

herkese selam

sanırım buraya msj yazmak ıcın bıraz gec kaldım:) konser gercektende guseldı baya bı eglendık. özellıkle erayın performansı oldukca etkıleyıcıydı.

saygılar

CAN

can senin performansın bence daha etkiliydi duyduğuma göre yılın pogo kralı ödülünü sen almışsın ..... bizi desteklediin için gerçekten çok saol adamım

bizden kaynaklanmayan problemlerden dolayı 2. parçanın kaydına hala giremedik biraz daha zaman istioruz arkadaşlar geç olcak ama daha sağlam olcak....

kendimi tutamıyorum hatta tutamadım ve soruyorum. HASTA OLMANDAMI BİZDEN KAYNAKLANMAYAN SORUN EY PARANOYA GİTARİSTİ !!!:)

Paranoya...soundcheck de duran beyinsizler ve rektör fışkırtması hatun konserin içine etmeseydi daha sağlam olacaktı...yeni şarkıları,grubu ve sert olan,taviz vermeyen kalbinizi takipte olun....

ALtAR

ya şu bizim konserde foto çekenler kimlerdi beaaa acil foto lazım foruma koycaz. lan herkesin elinde makina wardı ortalıkta fotoğraf yok heaaaaaaaa

bana makina vermesseniz olacağı bu:) arkadaşlar paranoya yeni demo çalışmaları için 17 haziranda stüdyoya giriyo herkese duyrulur.....

bir gurubu dinlerken insan bu kadar mı haz alır... kamera başında kadrajı tutturmaya çalışırken ve içten içe alakasız insanlara binbir küfür ederken o sinir harbinde beni bile deli gibi coşturdunuz :) helal diyorum! ama bu daha bir başlangıç! sivas gibi bir yerde insanlara hiç alışık olmadıkları müzik ve vokal eşliğinde eğlenme fırsatı yarattınız. uygun koşullarda yaratacaklarınızı merak ediyorum!!!geleceğiniz açık, şansınız bol olsun...

3.14 + NAR

Geri