Bonustrack (Pop-Rock,Soul,R&B) - Ankara

selam

söylemezsem rahat edemeyeceğim; yeni şarkılar harika olmuş. özellikle "crazy"

crazy in love ve get right'a da bayıldık
ama izgicim ya şarkı sıralamasını hazırlarken bizi de düşünün dansetmekten ve eğlenmekten bitap düşüyoruz. neyse ama değer mi derseniz; kesinlikle değer :D

son olarak yine harikaydınız.

herkese selamlar.

Ee hasta hasta kalktık geldik dinlemeye yorum yazmadan olmaz dimi? :) Öncelikle tebrik ediyoruzzz yeni şarkılar süper olmuş :taptim bence hem slow hem hızlı parçalar yapmanız iyi olmuş; dans etmekten yorulunca aradaki slow parçalarda bi nefes alıp içkimizi yudumluyoruz heheh :D

Crazy in love gerçekten mükemmel olmuş! Cidden dün İzgi'nin de sahnede dediği gibi bu şarkıları çalan başka grup yok Ankara'da!

Yeni yıldaki yenileri daha bir heyecanla bekliyoruz ;)

Başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar! Görüşmek üzere! :elsallaa Hastasıyıııııııııııııızzzzzzzzzzzzzzzz :taptim

Saolun kızlar,
Bizde sevdik yeni parçaları vallahi. :D Güzel tepkiler de aldık yine. Ne mutlu bize.
Yılbaşı sonrası bomba gibi listemizden daha çok yapıcağımız şarkılar var. Vaktimiz olur olmaz ve ömrümüz vefa ederse yapıcaz. :D şaka şaka. En kısa zamanda birkaç prova daha yapıp eklicez yenileri.
Görüşmek üzere...
Sevgiler hepinize...

dün gece if'te dinledim tekrar sizi. çok seviyorum yaptığınız işi ya. hepiniz teker teker çok iyisiniz. izgi sahne enerjin nerden geliyor diye merak ederdim. tanıdım seni anladım hadiseyi, memnun oldum gerçekten :=)

KAKAO2007b.jpg

Sevgili izgi yorumların için çok teşekkürler... seni daha önce koray ve vanerin çaldığı grubunda izlemiştim yıllar önce ve çokda beğeniodum... şimdiki grubunu izleme şansı bulamadım... zaten çok ii olduğunuzu heryerde duyuyorum... umarım yakın zamanda dinleme fırsatı bulurum... yeni yılınız kutlu olsun, saygılarrr... foreplay

selamm

izgiii yeni yılınızı ve bayramınızı kutlarım.

herkese sevgiler
görüşmek üzere.

not:cuma fazla kalamadık tadı damağımızda kaldı valla.neyse artık bidahaki sefere... :D

Bütün grubun yeni yılı kutlu olsun bu sene her cumartesi çılgınlar gibi eğlenmemize vesile oldunuz gerçekten teşekkürler :) mükemmel bir grupsunuz yeni yılda da hepberaber eğlenmeye devam edicez tabiki :)

Selamlar

Öncelikle herkesin yeni yılını ve bayramını kutlarım. Bayramda girdiğimiz için bütün yılımızın bayram gibi geçeceğini umuyorum :D 2006'nın en güzel yeniliklerinden biri oldu Bonustrack bizim için :D Önümüzdeki seneyi de siz sahnede biz sahne önünde beraberce eğlenerek geçiririz umarım...

Sevgiler
Görüşmek üzere

Not: Yeni şarkılar gerçekten muhteşem olmuş yazmayı unutmuşum geçen hafta :oops: bu hafta çok kalamadık ama gelecek hafta telafi ederiz sanırım :D

Sevgili bonustrack, yeni yılınızı kutlarım, başarınızın daim olmasını temenni ederim. Bayram tadında bir yıl geçirin. Herkese selamlar, sevgiler, saygılar.

Emre :)

Yeni yıldaki performansınız pek beğenilmiş arkadaşlar! Aldım duyumları Ankara'ya gelir gelmez;) Tebrik ediyorum:) Ayrıca Cuma günü yenilerden bikaç tanesini daha dinledim ve süper süper süper!

Valla bu yeni parçalar gayet iyi olmuş... ee gerisini de isterim daha çok daha çok yeni parça ....harikasınız....
İzgi Anastacia söylemek sana çook yakışıyor :))

Geri