SonUÇ - (Bursa)

Grup, Kasım-2005'te vokal Özgür'ün sırasıyla Orçun, Özer, Ferdi, Onur ve Yusuf ile ilginç bi' şekilde tanışması sonucu kuruldu!..

Grup o kadar hızlı çalışır ki, çok kısa bir sürede "9" beste üretir ve bunlardan "6"sını kaydeder...

Grupta, farklı tarz müzik dinleyen ve farklı tarz müziklerden etkilenen üyelerin olması, tarzın geniş bir yelpazeye sahip olmasına yol açar. Öyle ki bestelerde "Alternatif", "Death", "Doom", "Hardcore", "Rap" ve hatta "Arabesk" etkiler farkedilebilir!..

Şu aralar ise grup, çeşitli konser çalışmaları içinde bulunmakta, bunla ilgili çalışmarını ve kesinleşen konserlerini sitesinin anasayfasından sizlere duyurmaktadır!..

Saygılar Efenim!..

Grup Elemanları:

Özgür - Klavye Vokal
YSF - Gitar
Orçun Gitar
Onur - Bass Giar
Cem - Davullar...
Barış - Klavye & Piano

Demolarımız'a http://www.sonuc.anatolianrock.com ve/veya Aşağıda Sizlere Sunacağım Linkler'den Ulaşabilirsiniz...

Grubun Toplamda 12 Bestesi, Prodüksiyon ve Aranjesi Bitmiş 9 Demosu Bulunmaktadır...

SonUÇ - Gitar(YSF)

Emeği geçen herkesin eline sağlık.Gerçekten güzel olmuş.Bursa'da olsaydım uludağ festivallerinde izlemeyi düşünüyordum ama olmadı.İnşallah başka bir zaman başka bir yerde canlı performansınızı izleme olanağım olur.Başarılar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
phlegm_death demiş ki:
Emeği geçen herkesin eline sağlık.Gerçekten güzel olmuş.Bursa'da olsaydım uludağ festivallerinde izlemeyi düşünüyordum ama olmadı.İnşallah başka bir zaman başka bir yerde canlı performansınızı izleme olanağım olur.Başarılar.
phlegm_death ilgine teşekkür ederiz...En Kısa Zamanda Bar Programlarına Başlıyacağız Bilginize ;)

Merhaba arkadaşlar , parça başladığındaki etki sonuna kadar devam etmemiş sözler girdiğinde ''beklediğim gibi''..Aralarda yine istemediğim sesler var. :) Vokal güzel aslında fakat bu sert covera yumuşak kaçmış gibi düşündüm , daha agresif veya brütal söyleyebilirdin.Her türlü müsait olmuş altyapı :D

Sonuç olarak güzel çalışma beyler ,
Elinize Sağlık...

Bronx demiş ki:
Merhaba arkadaşlar , parça başladığındaki etki sonuna kadar devam etmemiş sözler girdiğinde ''beklediğim gibi''..Aralarda yine istemediğim sesler var. :) Vokal güzel aslında fakat bu sert covera yumuşak kaçmış gibi düşündüm , daha agresif veya brütal söyleyebilirdin.Her türlü müsait olmuş altyapı :D

Elinize Sağlık...
Bronx İlgine Teşekkür Ediyoruz...Senin Yaptığın Bu Yorumu Daha Önce de Almadık Diyemeyiz...FaKat Şarkıyı 100 Kişi Dinliyorsa Bunlardan 10'u Senin Yaptığın Yorumu Dile Getiriyor ve Ayrıca Geçenlerde Bi Ara Birileri Siz HARD - CORE Değil'de Alternatif Rock Yapıosunuz Demişti, Biraz Garip Bir Yorum'du Ama Saygı Duyarız...Yorumu Yapan Kişiye Geniş Kapsamlı Bilgi Sağladık...Bronx İlgin ve Yorumlarından ötürü Tekrar Teşekkürler...

Saygılar...

Bronx demiş ki:
Merhaba arkadaşlar , parça başladığındaki etki sonuna kadar devam etmemiş sözler girdiğinde ''beklediğim gibi''...... Vokal güzel aslında fakat bu sert covera yumuşak kaçmış gibi düşündüm , daha agresif veya brütal söyleyebilirdin.Her türlü müsait olmuş altyapı :D

Elinize Sağlık...

aynen bende böyle düşünüyorum ama altyapı hakikaten güzel olmuş bence,keşke bu şarkı böyle sözlere sahip bir şarkı olmasaymış..sizi hiç dinlemedim o yüzden tarzınız tam olarak ne bilmiyorum ama bence bu sözler ve vokal tonu bu müziğe gitmemiş..
yine de elinize sağlık..başarılar..

Eleştirileriniz İçin Çok Teşekkür Ediyoruz...Sayenizde Hatalarımızı Görebiliyoruz...Dinleyici Gözüyle Bakmak Çok iyi Oluyor...

Saygılar...

Aldırma Gönül'de vokalin sesi olması gerektiğinden yumuşak gibi geldi; ancak vokaldeki tek sorunun sesin yumuşak olması değil bence. Bunun dışında enstrümanları ve yorumu gayet güzel buldum. 29 Yıllık parça, gerçekten çok güzel olmuş. Ben de şu sıralar, üzerine yeni bas yazmayla uğraşıyordum...

Saygılar,
U.

Arkadaşlar aldırma gönül ün üstüne çalışmanız gerek özellikle vokalin tonlamalarına. Buarada İşte Hayat Bu ve Söz Verdim ise daha üstünde çok çalışılması gereken parçalar Söz Verdim nispeten daha iyi ancak hardcore tadı alamadım parçada özellikle davulcu biraz karambol çalıyor tüm parçalarda. Birde tarzınız ya rapcore ya da alternatif rock bence hardcore yapmaya başladıktan sonra isminizin yanına hardcore yazın. Saygılar, başarılar.

Ben 6 yıldan beri prodüktörlük yapıorum ve emin ol senden daha iyi ayırabilirim tarzları ama önemli olan da bu deil zaten keşke her grup farklı şeyler yapmaya çalışsa ..
şarkıları iyi dinlersen gitar riff lerinin hard core tabanlı olduunu anlardın ama dinlememişsin bana ve yorum yapıcı olmalıdır yıkıcı deil neyse...

Dediğim gibi keşke daha farklı şeyler yapabilseydik ve tarzımızın ne olduuğu hiç belli olmasaydı zaten amacımız bu biz akılları ve müzikleri kotalı insanlar deiliz. bilmem anlatabildim mi...

imza:Sonuç - Vokal(Özgür)

Geri