Blaster (speed/thrash) -istanbul

Ankara'da bir şeyler oldu ve herkes durdu, sadece Blaster değil. 3 sene kadar önce çok güzel eğleniyorduk gerçekten; onlar geliyordu İstanbul'a, biz gidiyorduk Ankara'ya... Ama hemen hemen hepsi elini ayağını çekti. En azından Rectifier'ın yeniden bir şeyler yapmak istediğini biliyorum ama... Unirock festivalinin olduğu gün tüm gün Tangun ile beraberdik, çok dertliler ve haksız da değiller gerçekten. Umarım Ankara 3-4 sene öncesine döner ve Blaster'da bu dönüşümün içinde olur.

Jilet gibi besteler, halen daha özlemle dinlerim.

Blaster, parçalarını bitirmiş Emarh kardeşim fakat 250 metronom thrash parçaları bekliyorsan hayal kırıklığına uğrarsın. Genede afiyetle yenecek şekilde pişirmiş Tuğrul. Için rahat olsun.

Valla ben açık söyleyeyim, Blaster'dan daha çok sizi bekliyorum ama dur bakalım. :D Blaster'ı da seviyoruz, orası ayrı tabii.

Denounce'ı ezbere söyleyebiliyorum, Tangun'a sor. :D

Cantstandya demiş ki:
Ankara'da bir şeyler oldu ve herkes durdu, sadece Blaster değil. 3 sene kadar önce çok güzel eğleniyorduk gerçekten; onlar geliyordu İstanbul'a, biz gidiyorduk Ankara'ya... Ama hemen hemen hepsi elini ayağını çekti. En azından Rectifier'ın yeniden bir şeyler yapmak istediğini biliyorum ama... Unirock festivalinin olduğu gün tüm gün Tangun ile beraberdik, çok dertliler ve haksız da değiller gerçekten. Umarım Ankara 3-4 sene öncesine döner ve Blaster'da bu dönüşümün içinde olur.

Jilet gibi besteler, halen daha özlemle dinlerim.

ankaradan bi yol olmaz bi daha

En sonunda dün Zıd'a uğradığımda aklıma geldi de sordum. Net bir şey yokmuş maalesef... Tuğrul eskileri harmanyayacağım gibisinden bir şeyler demiş ama ortada bir kesinlik yok. Konu müzisyenlik olduğunda mükemmeliyetçilik gruba yarardan ziyade zarar veriyor.

Chaotic Noise demosu 500 e yakın sattı. Bugün albüm çıksa 50 tane satmayacak. Blaster albümü çıksa ne yazar çıkmasa ne yazar. Cidesphere in albümü Bu ülkeden çıkan en başarılı albümlerden biridir ama neyi değiştirdi. Kaç kişinin bundan haberi var. Blaster'ın albümü çıkabilmiş olsaydı aynı damgayı başka bir kulvarda basacaktı bu piyasaya fakat sonuç Cidesphere ile aynı olacaktı. Bugün iki üç kişinin hala Blaster üzerine konuşuyor olmasına mı sevinmek lazım?
Bence önemli olan bu insanların hala bir şekilde müzik yapıyor olması, hala direniyor olmaları. Birgün gelir parçalar dinlenir ama bu ülkede Big Four geldiği zaman stadyumu dolduran 40000 insanın ruhu bile duymaz. Onlar hala önlerine sunulan otları yemeğe devam eden koyunlar olurlar. Ya onların önüne sunulacak bir ot haline gelmen lazım yada üç beş insanın arasında anılan saygıdeğer bir grup olman. Ben herzaman ikinciyi tercih etmişimdir. Blaster'ın tercihini bilemem.

Deniz tamamen haklısın da, zaten albüm sadece yurtiçi için çıkacaksa hiç çıkmasın. Ekstrem müziğe asıl değer yurtdışında veriliyor. O yüzden burada satacak 50-100 albüm anca biraz gönül okşar ama ürüne hak ettiği ilgi başka yerlerden gelip diğer unsurları tolere eder.

Geri