Konu Berkin Elvan Değil Ama...

Bu başlık açıldığında ilk mesajdaki resim bu değildi, değiştirmişsiniz. Eski resmi koyar mısınız tekrar? Sanki 11 sayfa yorum, şu an yeni yerleştirilen resim üzerine yapılmış gibi oldu.

Bu başlık açıldığında ilk mesajdaki resim bu değildi, değiştirmişsiniz. Eski resmi koyar mısınız tekrar? Sanki 11 sayfa yorum, şu an yeni yerleştirilen resim üzerine yapılmış gibi oldu.

O resim yanlış anlaşılmalardan dolay, genel istek üzerine kullanıcı tarafından değiştirildi.
Gerçi konuyu hortlatmayalım boşver, çok fazla yanlış anlama - anlaşılma oldu. Ben olsam ışınlatırdım bunca yanlış anlaşılmanın üstüne.

Evet şimdi gördüm @7r7 7. sayafada resmi değiştirdiğini belirtmiş zaten. Ama olmaz ki ? O zaman alım satım sayfasına ilan açarken gül gibi Gibson resmi koyayım, tam satılırken resmi rg170 ile değiştireyim. Bu forumun bir arşiv, tarih değeri de var. Onca yorum ve tartışma şimdi mavraya dönmüş oldu.

Evet şimdi gördüm @7r7 7. sayafada resmi değiştirdiğini belirtmiş zaten. Ama olmaz ki ? O zaman alım satım sayfasına ilan açarken gül gibi Gibson resmi koyayım, tam satılırken resmi rg170 ile değiştireyim. Bu forumun bir arşiv, tarih değeri de var. Onca yorum ve tartışma şimdi mavraya dönmüş oldu.

Abi etme eyleme gözünü seveyim. Bak daha bir kaç saat önce Murat ESP başlığını hortlatmasın diye ter döktüm :whistle: Mod bile değilim şu forumda, belki yarın öbür gün tepik bile yerim. Etmen eylemen :) :cry: :D

Böyle yapabiliyor muyuz?. O kadar yazılan sözlerin baş sayfadaki fotoğraflarla alakası yok ki. Düşüncelerini yazan insanlara haksızlık yapmayın. Tanyeli ayarında değişiklikler bunlar. O zaman ben de pişman olup yazdıklarımı değiştireyim.
"Bu başlık açıldığında ilk mesajdaki resim bu değildi, değiştirmişsiniz. Eski resmi koyar mısınız tekrar? Sanki 11 sayfa yorum, şu an yeni yerleştirilen resim üzerine yapılmış gibi oldu."
Ant Balcı'ya kesinlikle katılıyorum, o kadar anlattığımız şeye yepyeni bir örnek daha geldi. Karakterli davranış sergileyerek eski fotoğrafı yerine yerleştirin, ya da bu işlere hiç bulaşmayın. Madara olursunuz...

Konu neydi? Kimine göre provokasyon yapılmaya çalışılmıştı ancak başlık sahibi o yaşta çocukların meydanlarda olmaması gerektiğini anlatmak istediğini belirtti ve resimleri değiştirerek yanlış anlaşılmayı önlemeye çalıştı. Kim ne derse desin boyu anca dizime gelen çocukların oralara ne bahaneyle olursa olsun gelmemesi gerektiği düşünüyorum. Bu bir hassasiyettir. Bir çoğumuz gezi olaylarında farklı şehirlerde de olsa meydana çıktık polis şiddetini gördük. Adamlar evlerin camından içeri gaz bombası atmaya başlamışlardı artık böyle bir ortamda kimse o çocuğun da düşünce hakkı zart zurt demesin lütfen!!! O çocukların(resimlerde görünen) oraya ne amaçla gönderildiğini hepimiz iyi biliyoruz. Ama konu provokasyon mu değil mi diye konuşuyorsak o konuda söyleyecek pek birşey yok benim için. Olabilir ya da olmayabilir bilemiyorum.

Geri