uğur özdilek

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeş hayırlı olsun umarım devamını getirirsin bende buraya eklerim bu arada resmen menejer oldum bende ehehehehhehe :)

oRkooooooooo:)

Gerçekten çok güzel bi şarkı, ilk kez dinlemiyorum ama bu haliyle daha bi güzel olmuş. kardeşimin yüreğine sağlık...

Tayfun

A$k ßudur...

bu sarki benim diodun inanmiyordum bende walla brawo cal cal diodun kandiriodun bizi benim benim hakkaten seninmis yaa :) Dostum senle calmak seninle calismak cok guzel bunun devamida gelcektir. Yolun Acik olsun...

Bana bu parçanı gitarları ve rifleri Iron Maiden i hatırlattı birden.80 lere geri dönüşü yaşattığın içi tşk. ederim.Vokal olarak da baya başarılı.Sesinin tınısı baya hoş geliyor kulağa.Tek bir eleştirim olacak vokalin girdiği yerde akustik gitarda ritim çalmak yerine hafif overdrive la sağlam bir arpej daha hoş olurdu sanki Devamını getirmen dileği ile..başarılar

ARKADASLAR YORUMLARINIZ ICIN COOOOOOOOK TESEKKUR EDRIM. YENI KAYDIMIDA EN KISA ZAMANDA SIZLERLE PAYLASMAK ISTIORUM. SAYGILAR SEVGILER

adamım bea lan sen bana bu daracık şehirdeki gaz oldun gitarda ne yapıosam senden aldığım gazla yaptım sahnede attığın o sololar bana ilham werdi. senin sayende 2 saat çalışıosam 4 saat çalıştım.....adamım benim beaaa
parçan çok güzel olim hakettiğin yere en kısa zamanda gelmeni umudediyorum (asıl soloları kullanmamışsın parçada :) ibne seniiiiiiiii)

PARANOYANIN GITARISTI SINAN DOSTUMM. SENDE BANA COOK ILHAM KAYNAGI OLDUN BERABER CALISTIK BERABER GELISTIK ASLANIM YARDIMLARI ICIN COK TESEKKUR EDIORUM. HERZAMAN SENDEN OGRENECEKLERIM VAR ASLAN

sevgili uğur abim yine supersin yine supersin.Yıllar elinden gitarı düşürmeyen kendisinden çok şey öğrediğim sevgili abim.Beste muthiş olmuş.Davul düzenlemelerini daha önce yaptığımız hücüm kayıttaki halinde çıkarıp geliştirmişsiniz(davulları ben çalmıştım) super olmuş ellerinize sağlık... Başarılar diliyorum.

kardesım arada davulları senden esınlenerek caldık ellerıne saglık bıze bu fıkrı tarafıı sunduun ıcın. senınde duzenlemelerını burda paylasmanı beklıoruz. basarılar kardesım,

şarkıyı dinlerken çocukluğuma döndüm desem yeridir. 80'li yılların balladlarının havası var.. özellikle elektronik altyapı ilgimi çekti.. lâkin davul programlama olayı azcık yapay duruyor, fazla midi geldi ziller falan.. ama genel olarak güzel.. soloya gelince.. kafa üstünde çalınmasına rağmen pek yerinde, oturaklı, abartısız ama parlak bir solo...

sevgiler..
/süleyman gezgin

ORKOCUK PARANOYANIN MENEJERİİİİ:) DEMOMU BURDA ARKADASLARLA PAYLASTIIN ICIN SANA AYRI TESEKKURLERIMI SUNARIM. O KLAVYEYI TUTAN ELLERINE SAGLIK . SEVGILER

abi parca super olmus yurt disindayim biliosun burda ki elemanlara dinlettim (yunanlilar)bayildilarrrrrrr var ya artik bana geldigin de goruntu moruntu bi seyler getirmen lazim burda epey bi hayranin oldu cunku.hadi yawrum devamini sabirsizlikla beklioruz burda gurbet ellerde

seni teee izmirden destekliom canımcım hee bide bana sözün war unutma benim için bi denede hard rock parça okucan unutma heeeee:p
!!!

abi solo ve parcanin riffleri gayet gusel o eskilerin power metal havasini yakalamissin hafiften..sadece altyapida deisiklik istio sanirim davulla felan pek ugrasilmamis belli oluo bu, elektronik altyapi da hos bi hava katmis parcaya,hos olmus be..popcu ugur:) hayirli olsun ilk demon basarli bi calisma olmus opuorum seni:)

kendisinden çok ben uğraştım bu kayıt olsun die, inkar edemez! her ne kadar fazla takmaz görünse de,ben biliorum ki onun için bu kayıt çok önemli we her zamanki gibi yine 4 ayaanın üstüne düştü çünkü sarkısı ii, e kayıt da gerçekten çok ii oldu! Çok daa iilerini yapabilceine inandıım bu GARDAŞıma bundan sonraki demolarında başarılar diliorum.. yolun açık olsun popstar!

NESS