Prosesör Hakkında

Merhabalar. Sorum şu, prosesörlerin dahili hoparlörü var mıdır? Kulaklık, ses sistemi, amfiye bağlamak şart mıdır?
Amfimi sattım, ev için amfi yerine bir prosesör alsam tatmin olur muyum.
Ev kullanıcısıyım, drive tonları sağlam olan, 200 tl civarı prosesör önerilerinizi de bekliyorum.

Processorlerin hoparölrü olmaz. Hoparlörü olan benim hatırladığım bir adet var Boss Js-10 kayıt cihazı ve processor de var içinde ama sizin bütçenizin çok çok üstünde. Zaten bütçeniz dahilinde hem amfi hem processor almanız pek mümkün görünmüyor, giriş seviyesinin alt serilerinden bir processor alıp kulaklık/evdeki hoparlör vs. ile idare edeceksiniz ya da tekrar bir amfi alacaksınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de bu kararsızlığımdan dolayı danışmak istemiştim.. Prosesör almaya karar verdim, eski bir amfi var sesi oma vereyim dedim.. Umarım pişmanlık duymam..

Line 6 POD. Versiyon 2'den itibaren deli deli amfi driveları var. V2 öncesi zaten bulursan vintage değersiz antika niteliğinde. İkinci elde 200 250 arasına bulunuyor. O eski amfinde hoparlörü patlak değilse kapasitesinin üzerinde ton çıkar.

Line 6 POD. Versiyon 2'den itibaren deli deli amfi driveları var. V2 öncesi zaten bulursan vintage değersiz antika niteliğinde. İkinci elde 200 250 arasına bulunuyor. O eski amfinde hoparlörü patlak değilse kapasitesinin üzerinde ton çıkar.
Dinledim, çok övülüyor ama hakediyor. Drum track ihtiyacımdan dolayı ona yönelemiyorum malesef, yoksa en uygun seçenek aslında. Birisi çıkıp nasıl araştırdın drum track var dese keşke anında alırım :D

Bu arada bu back track olayını internet haricinde elde edebileceğim bi alet var mı? Midi klavye mi bu işi görüyor tam bilgim yok.
Bir de bütçemi basit bir akustik edinmek için kısmıştım, övgü gören zooç g3 var şuan aklımda. 300 tl lik ilanlar var.

Son düzenleme:
Tekrar merhabalar yeni konu açmak istemedim. Kararımı verdim deneme amaçlı ucuz yollu digitech rp90 ya da rp70 alacağım.
Şimdi soruyorum :D Creative 4+1 hoparlör ses konusunda lanet ettirir mi ya da ucuzundan şunu al dediğiniz bir amfi, ses sistemi var mı?

Şayet bulabilirsen sana birşey önermek isterim. ZoomFire 7010 diye bir şey ancak bulmak çok zor. Bunun üzerinde minik bir hoparlörü de var ve çok başarılı bir cihaz. Yaklaşık bir 10 yıl önce Ankara'da Ass müziğin sahibi Sedat abide vardı, ben onda görmüştüm onu ve çok beğenmiştim. Ama maalesef ondan sonrada sadece forumda birkaç yıl önce bir arkadaşın satılık ilanını gördüm başkada rastlamadım. Yinede aklının bir köşesinde kalsın bu isim.

Şayet bulabilirsen sana birşey önermek isterim. ZoomFire 7010 diye bir şey ancak bulmak çok zor. Bunun üzerinde minik bir hoparlörü de var ve çok başarılı bir cihaz. Yaklaşık bir 10 yıl önce Ankara'da Ass müziğin sahibi Sedat abide vardı, ben onda görmüştüm onu ve çok beğenmiştim. Ama maalesef ondan sonrada sadece forumda birkaç yıl önce bir arkadaşın satılık ilanını gördüm başkada rastlamadım. Yinede aklının bir köşesinde kalsın bu isim.
Çalışma amaçlı kullanışlı görünüyor karşıma çıkarsa ilgilenirim. Tam benlik ya kabloyla cartla curtla uğraşmadan :D Amfiyi pedalı gitara yapıştırıp kullanacağım nerdeyse :D

Geri