Oscvrita(doom)-ızmır

baslıktanda anlasılacağı gıbı ızmırlı doom grubudur kendı sarkılarımızı calıyoruz bunyesınde 2 gıtar ,bas ,keman,soprano vokal,brutal-scream vokal,davul,klavye bulunmakta en son kemansız olarak dungeonda 21 ınde sahneydı sarkılarımız cesıtlı konserlerde dınleyebılırsınız su an ıcın bı kayıt yok ama zaman ne gosterır bılınmez...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hehe slm extacy bızım nıghtwısh caldığımız grup ayrı bu ayrı nıgthwısh caldığımızda flut flnda var onda elemanlar oturmamıstı sonun da basardık ama o grup lux aeterna bu grup oscvrıta bu daha eskı kokenlı bı grup
bu arada yukarda arkadas ısmın anlamını sormus valla bende bılmıom nasıl dıyceksın ben grubun yenı katılan kemancısıyım bu grup sanırım bı yıldır- dahada fazla olabılır- mevcut benımde hıc grubun adını sormaya vaktım olmadı cunku konser vardı gecen dungeonda bende ıkı hafta once gruba dahıl olmustum sarkılara bakmaktan hıc aklıma gelmedı

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaslar davulcumuz gruptan ayrılmıstır yenı davulcu arayısı ıcersındeyız bakalım ne olcak gercı bı kac kısı ıle konusuyoruz ama yınede sıtede varsa hanı a bak ben calarım bu tarz ıyı calısırız dıyen bı ıletısıme gecelım

ben bı dığer arkadaslarla konusayım tesekkurler bu arada yanlız elımızde su anda bır kayıt yok ıste en buyuk sorun davulcu sorunu cunku kalıcı bır eleman arıyoruz davul sorunu halledılırse gundemde olan konserler ve ağustos gıbı baslanılacak bır kayıt donemı var ama ıste su anda davulcularla gorusuyoruz bakalım ne olcak ben bu arada ekleyım senı msne dığer arkadaslarla konusup haber verırım

Yahu sırf laf etmiş olmak için yazı yazmayın çocuklarım evlatlarım!Sen millete dil dersi verirkern kendin yanlış yazmışsın işte!Nerde kaldı atmaya çalıştığın hava?

deqil -----> değil

arkadaslar hala davul arayısı ıcerısındayız ve gundemde black omen la bır konser var bır terslık olamazsa ekımde guzel bır konserle karsınızda olacağız

Geri