Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

Kayıtlarınızı dinledim (daha sağlam bir ses sistemiyle) şunları diyebilirim;

*Hücum kayıt olmasına rağmen oldukça iyi bir kayıt diyebilriz.Çok daha iyi hücum kayıtlar duydum ama malumunuz bu işin çok çok baştan sağma yapıldığı bir dönemde oldukça kaliteli diyebiliriz.
*Gitar sololarda biraz takılmalar vardı sanırım.Özellikle Holy Wars'da.İddialı birşeydir Holy Wars çalmak.Yani Hangar 18'i konserde çalarsın ama Holy Wars'ı o kadar da değil.
*Vokal'in biraz daha sesini koplaması gerekmiyor mu?Sık sık detoneye düşmemiş mi?
*Konser kaydınızı dinledim iyi coşturmuşsunuz dinleyenleri...Tebrikler!
*Thrash grubu görmekten oldukça da memnun olduğumu da belirteyim ;)

Evet size başarılar diliyorum.Daha iyi işlerde görmek dileğiyle

Sonuna Sonsuza Sonuncumuza Kadar!...THRASH METAL ÖLMEZ!!!

Hannibal_Barca demiş ki:
Kayıtlarınızı dinledim (daha sağlam bir ses sistemiyle) şunları diyebilirim;

*Hücum kayıt olmasına rağmen oldukça iyi bir kayıt diyebilriz.Çok daha iyi hücum kayıtlar duydum ama malumunuz bu işin çok çok baştan sağma yapıldığı bir dönemde oldukça kaliteli diyebiliriz.
*Gitar sololarda biraz takılmalar vardı sanırım.Özellikle Holy Wars'da.İddialı birşeydir Holy Wars çalmak.Yani Hangar 18'i konserde çalarsın ama Holy Wars'ı o kadar da değil.
*Vokal'in biraz daha sesini koplaması gerekmiyor mu?Sık sık detoneye düşmemiş mi?
*Konser kaydınızı dinledim iyi coşturmuşsunuz dinleyenleri...Tebrikler!
*Thrash grubu görmekten oldukça da memnun olduğumu da belirteyim ;)

Evet size başarılar diliyorum.Daha iyi işlerde görmek dileğiyle

Öncelikle kayıtları dinledigin ve yorumların icin tesekkurler..
*Kaydı Zoo'da yaptık gercekten iyi olması için ugrasildi.Ses kalitesinin ortalamanın uzerinde olması oyuzden.
*Evet,sadece gitar deil , davul ve hatta vokalde de yer yer takılmalar var.Bu sarkıları 1.5 ay calısıp (yani 4-5studyo) kaydettik.Acele bir kayıt yapmamızın amacı da konser icin basvurdugumuz bir ünv. şenliginden kayıt istenmesiydi.
*Vokale gelince.Anıl'ın beklemedigi bişey oldu yani ses kalitesinin daha iyi olması için vokali kanal kayıt yapalım dedik.O yuzden havayı pek alamadı galiba kaydı dinleyerek soylerken.Konserlerde daha iyi ama kayitta da fena deildi ;)
*Konser videomuzu izlemek isteyenler icin de şöle yapalım
aha da bu Yolcu'daki slayer - south of heaven http://www.youtube.com/watch?v=NZyMtehoK7A
*Thrash grubu olmaktan oldukca memnun oldugumuzu belirtelim biz de =P
ve daha iyilerini yapmak icin calisacagiz , gorusmek uzere..

South Of Heaven videonuzu izledim performans çok güzel ama metronomu normallinden biraz daha hızlı ama yolcudaki o ortamada hızlandırıp gaz vermek ayrı bir olay tabi başarılarınızın devamını dilerim :twisted:

-Alcohollica- demiş ki:
South Of Heaven videonuzu izledim performans çok güzel ama metronomu normallinden biraz daha hızlı ama yolcudaki o ortamada hızlandırıp gaz vermek ayrı bir olay tabi başarılarınızın devamını dilerim :twisted:

ewet slayer da konserde biraz hızlı caliyo ama biz ondan da hizli caliyoruz en azindan belli bi metronom war ;) ve bizce iyi oluyo daha guzel kafa sallanio hem hehehe

alakasız ve forum kurallarına uymayan(kufur içerikli,chat dilinde konusmalar,kişisel muhabbetler) mesajlar silinmiştir . . .

davranışlarınızın devamı dahilinde siteden uzaklaştırılabilirsiniz,forumunuz kilitlenebilir . . .

başarılar . . .
kolay gelsin . . .

Walla böyle gençleri sahnelerde görmek isteriz biz!...
Hemde Ankara'da...
İnşallah yakında...

to be continued!...

THRASH the SYSTEM!!!

Geri