Solak olmak.

bende solağım ve mutluyum,gitar solak olupta iyi bişiyler almak gerçekten biraz zor ama fenderin güzel modelleri var bi tane al yanında yat.

ya aslında nasıl başlarsan öyle gider lafı bana cuk oturuyo :D ben solağım ve herhangi bir müzki aleti çalmıyorum ( aslında çok az çalabiliyorum tabi çalmak denirse :D )

fakat alışkanlık herhalde gitarı sağ tutamıyorum çok zorlanıyorum ritim elim sol olduğu için yapamıyorum. ama bass gitar konusunda tam tersi sağ çalabiliyorum. sol çalmak tuhaf gelio bana :LOL:

arkadaşlar bende solağım.bu ülkede bizim için gitar seçmek gibi bi şansımız şuan yok ilerde ne olur bilemem ama ben enson alımsatım sayfasından biriyle tanıştım ve istediğim gitarı amerikadan getirttim.hemde çok iyi bir fiyata.size tavsiyem böyle adamlara ulaşın istediğiniz gitara kavuşun.

Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:
ya aslında nasıl başlarsan öyle gider lafı bana cuk oturuyo :D ben solağım ve herhangi bir müzki aleti çalmıyorum ( aslında çok az çalabiliyorum tabi çalmak denirse :D )

fakat alışkanlık herhalde gitarı sağ tutamıyorum çok zorlanıyorum ritim elim sol olduğu için yapamıyorum. ama bass gitar konusunda tam tersi sağ çalabiliyorum. sol çalmak tuhaf gelio bana :LOL:

aynı dertten bende muzdaribim =) tabi dert denirse ..

Ben de solağom ama gitarı sağlak çalıyorum. güçlü elin sol olması klavyede daha iyidir. Daha rahat nota basıp daha uzun performans gösterirsin.

4 tane solak gitar öğrencimiz var ve 3 tanesi sağ ile başladı
Durumları gayet iyi, hallerinden memnunlar, biz de gidişatlarından memnunuz.
Yarın öbürgün gitar denemek için bir yere girdiklerinde ya da bir mekanda bir gitar gördüklerinde eline alıp çalmak istediklerinde anaaa bu solak değilmiş diye hayıflanmayacaklar .)
İki eli olmayıp ayağı ile resim çizebilen bir inatçıdır insanoğlu .)

bende solağım ama 3 sene falan sağlak kastım bir noktaya kadar ilerleniyor o hayvani soloları atmak için belki ömrünüz boyunca gitar çalmak zorunda kalabilirsiniz.solaksa solak çalınmalı sağlaksa sağlak

arkadaşlar bende 4 yıldır elektro gitar çalıorum sağ elle ve solağım :LOL: metal yapıorum ve sağ elimin biraz daha yetersiz olduğunu düşünüorum işte pena tutuşudur bu master of daki gibi sürekli aşağı ritmlerde bi yetersiz lik var çok çabuk ağrıor ritmlerde devam gelmio gibi alıo sağlam parçalarda.. :roll: benim gitar dışı çalışmalarımda ne gibi egzersizler yapmalıyım.. hem güçlenmesi için hemde ritmlerde tutuşlarda daha sağlam olabilmek içinn.. :twisted: ;)

Ben ve 2 arkadaşım daha başladı gitara aralarında tek ben solağım 1 seneye yakın zaman oldu klavyeyi en rahat ben kullanıyorum aralarında ayrıca sağ el her türlü gelişiyor klavyedeki elinizin güçlü olması daha büyük avantaj :)

Geri