Insistence(Metal) YENİ VİDEO KLİP ''RAIN AREA''

insistenceb12om.jpg

Tür : Metal
Orijin : İstanbul / 2006

Gurupla ilgili detaylar , lirikler , haberler ve etkileşim için :

insistencemyspacebaslik9gx.gif

www.myspace.com/insistencemetal

---

Değerli görüşlerinizi , eleştirilerinizi bekliyoruz ...

INSISTENCE

arkadaşlar şarkılar iyi de siz bunları evde mi kaydettiniz çünkü davul tonu çok ölü, daha canlı olması lazım, daha atak olması lazım..gitar tonu da öyle..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Rousseau demiş ki:
arkadaşlar şarkılar iyi de siz bunları evde mi kaydettiniz çünkü davul tonu çok ölü, daha canlı olması lazım, daha atak olması lazım..gitar tonu da öyle..
evet doğrusun parçalar evde kaydedildi. Ama dinlerken , bu parçaların hem gurubun hem de dinleyenlerin bir fikir sahibi olması adına kaydedilen demolar olduğu unutulmamalıdır.

bence kayıt okadar kötü değil.evde bile kaydedilmiş olmasına rağmen, evet belki bi kaç ufak hatalar sorunlar var ama ben çok beğendim. robot pek hoşuma gitmedi.. drain guzeldi.crash crash de guzel.ben beğendim yeni kayıtları bekliyorum. hatta iyilerinide yapacağınıza inanıyorum başarılar yolunuz açık olsun.

SMITD başka bi kaç forumda da başka guruplar hakkında yazdıklarını gördüm. Aynı nickname i kullanan aynı kişi olman varsayımıyla seni yürekten kutluyorum. Yapılan işlere sürekli yapıcı yaklaşman ve iyi niyetin takdire değer . teşekkürler tekrar. Eleştirel bakışın da güzel bir dili olabileceğini gösteriyorsun ...

Ben dinleyene kadar bilmiyordum bunu.ben zaten ona birşey demedim...Merak ettim evde mi kaydedeilmiş diye, kendim de evde çok parça kaydettiğim için.. Parçalar güzel, kayıtlar da zaten parçalar hakkında fikir veriyor..Stüdyo kayıtları daha gaz olacaktır parçaların..

alpha_omega demiş ki:
SMITD başka bi kaç forumda da başka guruplar hakkında yazdıklarını gördüm. Aynı nickname i kullanan aynı kişi olman varsayımıyla seni yürekten kutluyorum. Yapılan işlere sürekli yapıcı yaklaşman ve iyi niyetin takdire değer . teşekkürler tekrar. Eleştirel bakışın da güzel bir dili olabileceğini gösteriyorsun ...
evet abi SMITD nicki bana ayıt bi kaç siteye daha yazıyorum.
teşekkur ederim. elimizden geldiğince yapıcı yorum yapmaya çalıyorum.
yeni kayıtlarınızı bekliyorum.
başarılar yolunuz açık olsun.

yeni çalışmalar nezaman bitecek.
merak etmeye başladım.
tribute to life da guzel olmuş.
beğendiğimi söyleyebilirim.
gruba başarılar diliyorum. tekrar

SMITD demiş ki:
yeni çalışmalar nezaman bitecek.
merak etmeye başladım.
tribute to life da guzel olmuş.
beğendiğimi söyleyebilirim.
gruba başarılar diliyorum. tekrar

ılerleyen gunlerde bi şarkı daha kaydedecez o zaman burdan duyururuz.ilgin için tesekkurler

Yeni parça ...

Adı The Shadow ... parçanın sözlerinde edebiyat için önemli bir kişi olan T.S.Elliot'a saygılar belirterek güzel alıntılar yapıldı... müziğin yanında anlatılanlar da hoş gelebilir.

Parçayı dinlemek için birkaç yolunuz var

1. direkt link : http://rapidshare.com/files/159705/Insistence_-_The_Shadow.mp3.html
2. online dinleme : http://www.myspace.com/insistencemetal

Sözleri de myspace sayfasının blog kısmından takip edebilirsiniz

Önemli yorumlarınızı buradan ve www.myspace.com/insistencemetal adresinden bekliyoruz

esen kalın :)

Evet parcaları ben de begendim melodiler vs hosuma gitti emeginize saglık , vokal tarzı pek fazla hosuma gitmedi brutal kısımlar, cleanler güzel. Başarılar :)

Geri