Tansiyon 12.8

2000 li Yillarinda Ankarada Fatih Erdal , Cagri Aktürk Tarafindan kurulan Bir Hardcore - Rapcore grubudur. Grubun çalismalari sürekli olarak devam ediyor.2000 'li yillarda 3 kisiden olusan bu grup ilk olarak ''Blues'' tarzinda cikis yapmisdir.Kodrosunda Atakan Güzel -Gitar + Vokal , Fatih Erdal + Bateri , Cagri Aktürk + Bass olarak 3 deneyimli müzisyen bulundurdu.Bu düzende 3 sene kadar calistiktan sonra müzik anlayislarinin degistigine karar vererek tarz degistirmeye karar verdiler.Atakan Güzel kendi tarzinda kalmayi sürdürdü ve yeni bir olusum için hazirliklar basladi.Eski adi ''Why Not '' olan grup artik '' Tansiyon 12.8'' ismiyle yoluna devam edecekti.Gurubun 2 sene Gitaristligini üstlenen Cengiz narin ggrubun gitaristligine ara vermiş yerine gurubun eski vokal'i Serhat cagri toprak Yeni gitarist olarak guruba katilmisdir.Tarz olrak hardcore , Rapcore ile müzige devam etme karari alindi.Gruba Serhat Çagri Toprak + Gitar , Mehmet Apaydin + Vokal , Volkan Deniz Özbudak Gibi degerli müzisyenler eklendi ve müzik hayatina kararli bir sekilde devam ediyor.

Grup elemanları

Mehmet Apaydın ( Vokal )
Serhat Çağrı Toprak( Guitar - Back vokal)
Çagrı Aktürk (Bass )
Fatih Erdal ( DavuL )
Volkan Deniz Özbudak ( Dj / Mastering )

bizwm7.gif

Saygı çerçevesi içinde yorum yazalım lütfen!!!

Konser Görüşmeleri İçin >
Msn Yolu ile - [email protected]

www.tansiyon.anatolianrock.com

www.myspace.com/tansiyon128

arkadaslar yorum ar ıcın tesekkur ederız ve dedıgınız gıbı her zaman proffosyonellıe dahada yaklasıyoruz kı ınanıyorum bı gun gercekten cok ıı olcaz

demolarınızı çoooookkk sevdim özellikle çemberimde gül oya çok güzeelll olmuş,başarılarınızın devamını dilerim,bideeee çağrı ben seni çok seviyoommmmm:):):$

Arkadaşlar yeni repertuar çalışmaları ve yeni gitarist (Cengiz) nedeniyle.Konserlere bir süre ara verdik.

En yakın gözüken konserimiz 10 gün sonra sanırım :D

bide tv programımız olması lazım

saygılar

behind_the_paradise demiş ki:
tansiyon gelecek vaadediyor!!... herkes bir öğün almalı derim!!!

sizi daha iyi yerlerde görmek istiyoruz arkadaşlar (;

tesekkürler daha iyi yerlere gelces işallah ;) repartuarı genişletmeye başladık bile grup yeni haliyle eskisinden daha iyi durumda konserler çok yakında ;) burdan haberini verces :D

Geri