Tansiyon 12.8

besteyi ilk dinleyenlerden biri olarak ilk yorum benden :D çok güzel olmuş arkadaşlar bu hızla devam edin bir senede çok yol kat ettiniz umarım her zaman iyi yerlerde olursunuz hepinzi seviyorum :icelim başarılar arkadaşlar

her şey güzel :) süper bi parça tansiyon 12.8 den beklediğimiz gibi serhatın sesi ayrı bi olay nihaha süper özeniyorum adama ehuehe devamını bekliyoruz ...

Tansiyon12-8 demiş ki:
Selamlar Arkadaslar ;

Tansiyon 12.8 Birmelegin Göz yasları parcamızın kayıdı sonunda bitti.
Grup adına sizlere sunuyorum.

Linke tıklayarak indirebilirsiniz.
Tansiyon 12.8 - Bir Melegin Göz Yasları

Serhat Caqrı Toprak ( Vokaler )
Cengiz Narin ( Solo & Ritim Gitarlar )
Erkan Bora ( Ritim gitarlar )
Cagrı Aktürk (Bass Gitarlar)
Fatih Erdal ( DAvuLLar )

Ne desek az gelir bu sarkıya , insanın ruhana işliyor ellerinize saglık hepinizin.

:Alkıs:
Dj Hüsseyin ( Scracht )

Kayıtta 2 hafta boyunca emegi gecen herkeze teşekkür ediyorum.

ayrıca ;

www.tansiyon.anatolianrock.com
www.myspace.com/tansiyon-12.8

Ne desem az gelir be yürün huleynn

yüreginize saglık.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Vokalde 1:00 da inanılmaz mor ve ötesi yedirmeleri var ayrıca vokalin çıkışları gerçekten rahatsız edici."ilk değil" kısmında özellikle tam bi çöküş yaşanmış parçayı dinlenmeyecek noktalara taşımış.Rap girişimleri fiyasko oralarda mangadan çalışılmış.scratchler balon ısırılmış gibi..

Gitarları başarılı buldum wah kullanımı, kayıt kalitesi vesair.Yalnızca biraz standart kalmış sandardın üzerine birşey çıkılmamış özellikle arpejler için.

Bas partisyonları da gayet doyurucu altyapıyı bütünlemiş,

Davullar kayıdın kalitesini çok güzel ortaya koymuş china tonları dışında crosslar falan gayet başarılı.

Benim yorumum bu.Tansiyonunuzu bide ben ölçüyüm dedim bakalım kaça kaç çıkacak vallaha 12.8 çıktı. :D

basarılar kardeslerım epeydır yazamıyodum trafik kazası geçirdim yenı çıktım hastaneden platın felan takıldı neyse kardeslerım benım ankarada ensenızde olmaya devam edıcem görüsmek üzere öptüm hepınızı

Geri