Glitter(Hard Romance)[Hard Rock]-Ankara

dün gece gerçekten keyifliydi, son programınız olmasına ragmen mutlu bitti diyebilirim...
umarım ayrılanlarda kalanlarda başarılı olur... eminim ki hep müzikle kalıcaksınız ;)
kolay gelsin...

Evet son program bizim içinde çok keyifli ve özel oldu. Pek çok dostumuz o gece bizi yine yalnız bırakmadı ve yine aynı gece tanıdığımız birkaç değerli arkadaşımız daha oldu.

Bizi en çok mutlu eden şeylerden biride diğer grupların bize beraber çalışma anlamında gösterdiği ilgiydi, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Şuan için hedeflediğimiz projelerden en önemlisi Gözde ile beraber yürüttüğümüz Sim'i kaydedilmiş demo sayısını artırarak sadece bestelerle sahneye taşımak. Bu tabiki biraz zaman gerektiren bir proje.

Diğer taraftanda görüşüp anlaştığımız diğer gruplarla bar ve konser programlarına fazla ara vermeden devam edeceğiz.

Bundan sonra bizimle ilgili diğer haberleri "Sim" başlığından alabilirsiniz.

Tabi unutmadan ben ve Gözde, Glitter'da 1 yıl kadar beraber çalıştığımız çok değerli arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Umarız hepimiz ideallerimize kavuşuruz.

princess selam, istihbarat kısmen doğru. Açıklayayım.

Ben ve Gözde şuan Rocks'N ile çalışıyoruz. Tarz yine bildiğin gibi ;) Yine her cumartesi Nedjima'da çalıyoruz.

Sizin tayfayı kap gel, şöyle bi Poison yapalım :D

Glitter'da diğer grup arkadaşlarımızın beste çalışmalarına ağırlık vermek istemelerinden dolayı grupla müzikal anlamda yollarımızı ayırdık. Bizimkilerde biraz vefasız çıktı :D görüşemiyoruz ne zamandır. Ya harbiden beyler ne alemdesiniz yahu? Özledik.

Öhömm,
Hayırsız mı! Diyene bak. En son ben aradım valla. Sonra msn de bile ne hal hatır soran var ne bişey :)

Ayrıca Poison Glitter'la yapılırdı :) Kimse bilmez kimse çalmazdı Poison'ı, Alone again i.

İstihbarat doğru değil. Oradakiler Rocks'N :)

Fatihcim biz çocuklarla görüşüyoruz arada sırada. Arayın sorun, msn den katılın edin. Bu yada önümüzdeki haftasonu hep beraber bişeyler yapcaz insalla.

Eski sevenlerimize selamlar. Onları özledim gerçekten.

(Artık grup müdürü falan değilim. İstifa ettim.)

Geri