Glitter(Hard Romance)[Hard Rock]-Ankara

evet biz yokken baya bi ortalık karışmış.. Konuyu tam olarak anlayamadıksa da umarız herşey yoluna girmiştir.. Princess övgülerin için çok teşekkürler.. Bu hafta repertuara çok güzel birkaç şarkı daha eklendi.. Bu hafta yine bolca eğlenicez :LOL: herkesi bekleriz arkadaşlar 8)

Repertuarımız aşağıdaki şekildedir...

acdc - thunderstruck
alice cooper - poison
barış manço - kara sevda
bon jovi - livin on a prayer
deep purple - perfect strangers
deep purple - smoke on the water
deep purple - soldier of fortune
dio - rainbow in the dark
dokken - alone again
europe - final countdown
guns n' roses - dont cry
kiss - heaven's on fire
lordi - hard rock hallelujah
mr big - to be with you (akustik)
ozzy osbourne - mr crowley
queen - dont stop me now
queen - show must go on
rainbow - i surrender
scorpions - still lovin you
scorpions - rock you like a hurricane
sim - dünyaya neden geldim ki (beste)
skid row - youth gone wild
skid row - i remember you
survivor - eye of the tiger
şebnem ferah - oyunun sonu
toto - hold the line
white lion - broken heart

Glitter Bass...

Süperdiniz arkadaşlar..teşekkürler..
Bence Skid row i remember you akustik olmamalı size de dediğim gibi ve acdc'nin de tamamını bekliyoruz haftaya..Hımmm bide sanırım repertuara hold on eklenecekmiş..çok sevindim.

princess demiş ki:
Süperdiniz arkadaşlar..teşekkürler..
Bence Skid row i remember you akustik olmamalı size de dediğim gibi ve acdc'nin de tamamını bekliyoruz haftaya..Hımmm bide sanırım repertuara hold on eklenecekmiş..çok sevindim.

arkadaslar bence de çok keyifliydi, elinize ağzınıza sağlık...
bu arada princess e katılıyorum, skid row u bence de akustik yapmayın :) o zaman göreceksiniz ki, hem siz daha çok eğleneceksiniz, hem de seyirci daha coşacak ;)
bi de arkadaşlar yanlış anlamazsanız, bir şey daha söylemek istiyorum, klavyeyi daha çok duymak istiyorum,gerçi rock u like hurricaneden sonraki şarkıda çok güzel duyuldu ama diğerlerinde de duysak güzel olur :)
görüşmek üzere...

I Remember you'yu zaten normal haliyle çalıcaz en kısa zamanda, skid row isteklerini geri çevirmemek için akustik de olsa çalalım dedik, söz en kısa zamanda normal haliyle dinliceksiniz, ha bi de benden değil de gözdedn dinliceksiniz yani daha ii olur :D klavye de aslında çalınca duyulyuo da fatih 3 kaatçı biraz, playback yapıo çalıomuş gibi mimikler sarf edio ondan duyulmuo :D şaka bi yana oranın ses sistemine alışmaya başladık, sanırım azalır git gide bu tip sorunlar bol bol klavye duyarsınız :D hatta uzun klavye sololu deep purple parçaları atarız ;)

Arkadaşlar, güzel yorumlarınız için teşekkürler... Son programda seyirci süperdi, gerçekten biz de acayip eğlendik...

Bu hafta bahsi geçen parçaları istediğiniz gibi daha canlı canlı dinlemeniz için elimizden geleni yapacağız. Neden mi!!! Bu hafta, sıkı bir seyircimizin doğum günü varmış :)

Ayrıca, geçen hafta ısınmasını yaptığımız parçaları da daha bir güzel dinleyeceksiniz :)

Grubun konuşmayan tek üyesi ben kalmışım :)

Bu da benim siftahım olsun...

Geri