Trip(Alternatif)-izmir

Selam grubumuz cover + kendi bestelerinden oluşan bir repertuara sahip.
Gitar&Vokal:Yağmur
Gitar:Tevik
Bass:Tolga
Davul:Yiğit

3 aydır sahnelerdeyiz...Şimdi haziranın 22 sinde uşak rock festivali dışında bir konserimiz yok.Ara verip bestelerimize ağırlık verdik.

http://trip.rockmekan.com

• Konu Sahibi Konu Sahibi
selamlar;
Repertuarda
Çilekeş,Kurban,Nirvana,Muse başta olmak üzere çeşitli alternatif coverlarımız bulunmakta bunun yanında 3 adet oturmuş 2 adet yapım aşamasında olan bestemiz vardır.

Ankaradaki trip grubunu hiç duymadım ama bir sorun olursa aramızda anlaşabileceğimizi düşünüyorum...
Teşekkürler bilgin için.

Detaylı bilgi için:
http://trip.rockmekan.com

Başarılar arkadaşlar, dilerim herşey yolunda gider...

Bu arada Ankara'daki Trip, 10 seneyi aşkındır (ben o kadarına tanık oldum, sanırım öncesi de var) faliyette. Türkiye'nin en baba gruplarından biridir. Grubun gitaristi ve vokalisti olan Özgür zaman zaman Mor ve Ötesi'nde de (sanırım yurtdışı konserlerinde) çalar.

Yanlış anlaşılma olmasın, bilgilendireyim istedim.

Yolunuz açık olsun!

Grubunuzn tanıtımını yapıyoruz

Arkadaşlar merhaba therezistans.com adında amatör grupların tanıtımlarını yapan bir portalımız var

Sizleride sayfamızda ggörmek ve tanıtımınızı yapmak istiyoruz .

Bize ulaşın msn : [email protected] mail : [email protected]

Size daha önce yer vermiştik izmir rock clul partisi haberinde daha geniş yer vermek isteriz

Selam arkadaşlar
Teşekkürler iyi dilekleriniz için...
Demodaki gitar notalarını kalından çaldığımız için vokalde biraz kalın oldu duyguyu veremedik. Bugün gene bir hücum kayıta girdik Cuma günü çıkıcak 2 bestemiz onları koyacağız cuma günü...

Yalnız bir sorunumuz var gitaristimiz gruptan ayrılıyor işe başladığı için...
Ya 3 kişi yada kafa yapımıza uygun bir klavyeci bulursak 4 kişi devam ediceğiz...

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar iletişim msn :[email protected]

Ayrıca Grup 4 aydan beri var soran arkadaşımıza ithafen...

19 haziran pazartesi günü Opusda Öss sonrası stres atmak için bir parti düzenleniyor
Saat 15:00 gibi orada olacağız 8 ytl+bira
Herkesi bekleriz...

Geri