The Climb

En iyi albümleri?

• Principia

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    827
The Climb 7 mayıs Kemancı resimleri

141285276JTNxfu_ph.jpg

http://community.webshots.com/album/141284951TyldIp

herkesın ılk dınledıın de 'turk mu bunlar' dedıgı benım turkıyede en cok sevdıım grup...odtu de gecen sene canlı dınleme sansı buldum muthıstı ama o konserde davulu su an pıckpocket davulcusu olan arkadas calıodu ve gayet basarılıydı...ılk albumlerı bence prıncıpıa dan bıraz daha ıyı, o albumun ınanılmaz bı kımyası var.ılk sarkıdan son sarkıya kadar bellı bı konseptte calınmıs gıbı...umarım bı ucuncu album umarım konserler serısı olur ve bılmeyenler de clımb ı ogrenır cunku turkıyede bısıılerı asmayı basarmıs bu monopolıde bı pay kapma derdı olmayan sayılı gruplardan...saygıyla herbırının ellerınden opuyorum,hepsının ellerıne saglık :)

efenim soyle bir aciklik getireyim dedim climb in dawulcu karmasasina..albumlerde alen caldi..konserlerde burak caldi..burak askerdeyken bir donem ilker caldi..sonra tekrar burak caldi..su anda tekrar ilker caliyor..arti ilker pickpocketin tescilli dawulcusu degildir..sadece albumlerinde we birkac konserlerinde caldi..iyi bir dawulcu bulana kadar onlarla calmaya dewam edecek..saygilarimla bir dost :eek:)

ben bu adamların bir iki parçasını bi yerlerde dinlemiştim gayet iyilerdi ama albümlerini bulamadım. belli satıldığı falan bi yer var mı ya da herhangi biriniz kopyalayıp yollayabilir mi :?:

en bab turk gruplarından biridir bu The climb
ama dağışldı haberini duymuştumn moral alt üst olmuştu.sonra tekrar birleştiklerini öğrenince bayaaa mutlu oldum.yeni albumlerini bekliyorum
en kısa zaman

umuT777 demiş ki:
ben bu adamların bir iki parçasını bi yerlerde dinlemiştim gayet iyilerdi ama albümlerini bulamadım. belli satıldığı falan bi yer var mı ya da herhangi biriniz kopyalayıp yollayabilir mi :?:
akmar'da zihni müzik ve atlantis'te kesin bulursun ama avrupa yakasındaysan Karga, köstebek ya da kod müziğe bakmanı tavsiye ederim saygılar :)

rostrum ilgi için saol. Principia albümünü bakırköy kriptondan buldum. ama benim dinlediğim parçalar ilk albümdendi sanırım. daha sertlerdi :metalhead . bu yumuşak bi albüm olmuş. yani güzel tabi yanlış anlaşılmasın beğendim :) ama aradığım parçalar bunlar değildi. neyse karga, kod ve köstebek'e bakarım taksim tarafına geçtiğimde saolasın...

begendim demistim ama az sölemisim dinledikce güzel geliyo bu adamlar kulaga :!: HELAL OLSUN ne diyim baya asmis bu adamlar. Türkiye'de bunlar altta kalir bi halta yaramaz adamlar satar da satar. :evil: dinledigim en iyi gruplardan biri valla. :taptim

umuT777 demiş ki:
begendim demistim ama az sölemisim dinledikce güzel geliyo bu adamlar kulaga :!: HELAL OLSUN ne diyim baya asmis bu adamlar. Türkiye'de bunlar altta kalir bi halta yaramaz adamlar satar da satar. :evil: dinledigim en iyi gruplardan biri valla. :taptim
:metalhead begenmen ve albümü özümsemen hoş darısı ilk albümün basına taksimde bulamazsan kadıkoyde akmarda kesin vardır haberin olsun. hayırlı günler :)

Geri