The Climb

En iyi albümleri?

• Principia

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    827
!

eylulde konser yok..ekimdede yok..kasimda hic yok..aralikta olmicak..
sadece cidden buyuk bi organizasyon olursa (bknz:festiwaller) oralarda konser olucak..ama istanbul disinda tatmin edici sartlarda konser olabilir..konser yapmak isteyenler cabuk olsun walla..kasimda climbda bolca asker war..

ayrica premature boy with plastic wings diye bi albumu yoktur climbin..ilk albumun adi the climb 2. ise principiadir..hangi akli hawada cikardiki bunu..albumun icinde gecen bi cumledir o..

pfff.... :evil: amma uyuz iş bu he ! sinir oldum. bi konser verir grup dediğin ne biçim iş. canlı canlı izlemek istiyoruz işte. bu kadar mı maddi kaygı taşıyo bu adamlar ?

ilk albüm bende mevcut değil. temin edebileceğim bi yer bilen varsa bi yazsın...

!

maddi kaygiyla alakasi yok...bedawada caldi climb...ama adam gibi konser yapabilen 1 kisi bile yok..climb da mor we otesi gibi muzik yapmiyacagina gore sadece adam gibi organizasyonlarda calicak..dertsiz tasasiz..:)

"Premature boy with plastic wings" diye bi albümü yok ki adamların ilk albümün adı grubun adıyla aynı "The Climb", ikincisi de "principia". Bu arada olay 1. albümlerinde biter ... En iyi şarkıları da 1. albümün giriş şarkısı "Perfectly Nothing"dir bana göre.

kreed demiş ki:
ayrica premature boy with plastic wings diye bi albumu yoktur climbin..ilk albumun adi the climb 2. ise principiadir..hangi akli hawada cikardiki bunu..albumun icinde gecen bi cumledir o..
ben yaptım o yanlışı. ama albümü açınca bi bakıyosun bu yazıyor. insana sanki işte albümün ismi budur gibi geliyor.

Re: !

kreed demiş ki:
maddi kaygiyla alakasi yok...bedawada caldi climb...ama adam gibi konser yapabilen 1 kisi bile yok..climb da mor we otesi gibi muzik yapmiyacagina gore sadece adam gibi organizasyonlarda calicak..dertsiz tasasiz..:)
evet bu dünyada climb kadar organizasyondan çeken başka bir grup var mıdır bilemiyorum. bu güne kadar iki kez canlı performanslarını izledim. açıkçası beni hiç tatmin edemediler. ama bu kesinlikle onlardan kaynaklanan birşey değil. bu arada bunların alt grubu springroll da çok sağlam. onlarıda bulursanız izleyin derim.

iki albüm de süper.. ilk degerlendirmem açık ara ilk albümden yana olmuştu nitekim ikinci albümü biraz daha arşınlayınca onu da baya begendim( özellikle loneliness ). Yine de müzik zevklerim dogrultusunda ilk albüm diyecem( hele hele when you call my name oyoy :) )

umuT777 demiş ki:
pfff.... :evil: amma uyuz iş bu he ! sinir oldum. bi konser verir grup dediğin ne biçim iş. canlı canlı izlemek istiyoruz işte. bu kadar mı maddi kaygı taşıyo bu adamlar ?

ilk albüm bende mevcut değil. temin edebileceğim bi yer bilen varsa bi yazsın...
gelmiyolar be baba naapçan tutup kolundan zorla getiremiyoz

climb dağılmış bildiğim kadarıylan...
bilmiyom doorumu söledi bana ama kadıköyde biyerde tanıştıım herif climb in basçısının kardeşiyim dedi dağıldı onlar dedi.....

maalesef climb dağıldı... iyi müzik yapan az gruptan biriydi, çok yazık oldu... tabii bunun olmasında emeği geçen, climb'ı konser vermeme noktasına getiren organizatör!!leri de tebrik ediyoruz!!!

climb olarak olmasa bile müziğe devam etmelerini umuyoruz en azından. gerçi melih zaten hücumkedi de çalıyor, gökalp desen zaten her yönüyle müzik adamı... diğerlerini bilmiyorum.

arkadaslar..climb resmen dagilmistir..sewiserek ayrilmistir..gokalp kisa bi sure sonra askere gidiyo..kaan her an gidebilir..melih 2006 a kadar tecilli..dawulcu oglan 20 dun sonra asker..

kaan loco diye bi grupta calmiyo..grubun adi loco deil bikere..olsa ben bilirim..dawulcu benim..:) grubun ismi muhtemelen "son" yada "yolun sonu" olucak..

vocalde ozturk war..gitarda teomanin seker gitaristi mehmet..

askerlikler yuzunden gayet uzun surede biticek bi proje/album olucak..ama gayet iyi bisey olucak..burdan garantisini werebilirim..

ben askere gidiyorum..arkasindan kaan..2 sene sonra falan biter heralde..

elveda :(

Geri