The Climb

En iyi albümleri?

• Principia

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    827

dinlediğim ilk anda işte benim grubum demiştim
üstelik canlı performansını da izleme şansım olmuştu
anadolu üniversitesi spor salonunda
ama nedense alen çıkmamıştı
en çok da onu merak ediyordum
ama solistleri gökalp ergen gerçekten harika bir sese sahipti
climbin fotoğraflarına ve de videolarına ulaşabileceğim bi adres biliyorsanız lütfen mesaj atın

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

turkiyenin en iyi gruplarından biri! turkiye de rock muzige yeni bir soluk getirmişlerdi zamanında. dagılarak bizi cok uzduler.
deftones un da ulkemize gelicegi su gunlerde, tekrar toplansalarda 24 haziran da alt grup cıksalar ne leziz olurdu!
self titled albumleri de the climb adlı ilk albumleri oluyor sanırım.

ilk albumlerinin adi climb degil miydi? yanlis hatirliyor olabilirim, albumun kendisi yanimda yok lakin...neyse ya bi kere de olsa canli izleme olanagim olmustu, canli performanslari da baya iyiydi gercekten

yeni konser kadrosu eski kurucu elemanlar gokalp ergen ve melih balta dısında; bass da kerem tuzun, davulda burak gurpınar.
nabız yoklama adına bi konser oldugunu duydum, eger olumlu tepkilerle karsılasırlarsa ankara izmir konserler devam edicekmiş. aman ha hep destek tam destek...

The Climb - Perfectly Nothing [Live Video OMÜ]

the_climb.jpg

Görüntü mpeg formatında 30 MB iyi fena değil o zamanın koşuluyla harkolade

Kod:
http://rapidshare.com/files/48132997/The_Climb_radicaldeyyus_-_Perfectly_Nothing__Live_OMue_.mpg.html

Geri