Californication

Doğruya doğru , ilk sezonlarda baba-kız diyalogları iyiydi , şimdi baba-loser evlat formülü de iyi ki loser adami winner yapacak bir babası var herifin.Tam tersi olsaydı da olurdu Hank'in elinden kadınları alacak kadar işin kurdu bir evlat , inceden rekabet falan...

Spoiler butonu kastıramadım, okusanız çok şey kaybetmeyeceğiniz kadar spoiler var.

Karen'a uyuz oldum bu bölümde yahu. Çocuğun eline hayatının fırsatı geçmişken sen nereden peydah oldun da muhalefet ediyorsun kadın? Zaten kaç sezondur Hank'e yapmadığı naz, atmadığı trip kalmadı ve bir yandan sevsem de inceden sürekli uyuz olurdum tavırlarına. Bir cockblocker olmadığı kalmıştı onu da oldu. O değil de Levon işi bitirdikten sonra Hank ile yaptıkları kısa konuşmada seksi bırakıp entel olan Costanza'ya selam çakmışlar sanki :D

Bu son bölümde oynayan Ron Quintana mı? Sesini çok benzettim ve kim bu diye düşünürken dün sava söyledi rock dj'i diye. Get Thrashed'deki Ron Quintana mı o? Cliff Burton öldüğünde canlı radyo yayınında haberi veren ilk kişi eğer o adamsa. Sesi çok benziyor da tipinde biraz değişiklikler vardı sanki, emin olamadım. Imdb'ye baktım daha bölüm kadrosunu girmemişler.

Ron Quintana değil, That Metal Show'dan Jim Florentine oynadı pimp rolünü.

ThatMetalShow-Standing—ByRon+Akiyama.jpg

Haaa tamam şimdi oldu. Blackie filan çıkmıştı da seyretmiştik dimi, bu o? Olsun güzel bir beyin fırtınası oldu. Valla Quintana'nın sesine de baya benziyor.

Hah ulan , o herifin sesi nerden tanıdık nerden tanıdık diye 2 gündür dön dön durdum.

Bende barda , eski öğrencisi ile karşılaştığında striptizci , dekanın karısı ve asistandan sonra çakmalarındaki surat ifadesinde koptum :D Kız saymaya başladığından itibaren çok iyiydi o sahne.

Bar sahnesinde Levon tam bir Türk erkeği gibi "tatlı bayan" diye sohbet başlatma teşebbüsünde bulundu ya ona yarıldım ben. Bir de kızı dürtüklerken eli ayarsız bir şekilde göğsüne doğru gidince Hank'in yüz ifadesi :D
Şu Shrek de gelecekse gelsin artık da abisiyle tanışmalarını görelim artık.

Geri