R.O.M.

> Subat 2006'da kurulan, su anki kadrosu:

- Murat Ozgen Ozkan / Vokal
- Umitcan Tuncer / Gitar
- Ortac Genc / Bas
- Can Guler / Davul

yeni demomuz öncesi ilk sarkımızı dinleyebilceğiniz aktif sitemiz ;
www.purevolume.com/roomofmusic
olan ve tarzina - fazla kurcalamazsak - "Alternatif Metal" diyebilecegimiz [ R.O.M. ] adli grubumuzun sayfasina ulasmis bulunuyorsunuz. Ilginiz icin tesekkur ederiz, sevgiler & saygilar...

Artist-99165667-1456312.jpg
[/b]

sevgili muratcım artık nihayet açtınız şu forumu az kaldı ben açacaktım gerçekten çok sevdim şarkınızı pek alternatif yanlısı olmasamda neyse memleketinden kan çekiyor sanırım basarılar diliyorum arkdaslar

not alanyadan sevgilerle...bu arada hatırlıyorsan bi organizasyon için buraya gelcektiniz aha rom yoktu ama sanırım o zmanlar aha o zman şu yukarı yazan crizzy nickli arkdasımız gryllus grubu geldi ama gaza geldik güzel bi organizasyon durmumuz var gibi bir arada olmak dilegiyle...

ortaç arkadaşımız başarılı bir basçıdır. şarkınızı daha önce dinlemiştim gerçekten tarzınıza hitaben güzel bir şarkı. çok iyi yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum. sevgiler saygılar...

seyfi...

teşşekür ediyorum seyficim seni konserde göremedim söylemiştim gel diede ama zamanın olamadı sanırım seni başka konserlermzde görmek istyoruz ve buggn bizi dinleyen bizimle gaza gelen arkadaşlara çok teşşekürlerimizi sunuyoruz

Since Yesterday'den R.O.M.'a selamlar ve güzel konser performansınızdan dolayı tebrikler! Umarız en kısa zamanda sizlerle tekrar aynı sayneyi paylaşırız. Bizim için de güzel bir gündü. Sevgiler!

dün sahnede gerçekten çok başarılı bir performans çıkardınız. eminim ilerleyen zamanla birlikte daha iyi yerlere geleceksiniz. yeni konser döneminde şuna eminim ki since yesterday ve R.O.M. daha sık biraraya gelecek. hepinize sevgiler...
since yesterday-gitar

Öncelikle konsere gelen ve bizi ilk konserimizde yalnız bırakmayan herkese teşekkürler...Ve tabiki Since Yesterday tayfası...Konserdeki muhteşem performansları ve konser sonrası yaşadığımız güzel gece için çok teşekkür ediyorum hepsine...Umarım tekrar aynı sahneyi paylaşıcaz...

Müzikle kalın...

Geri