R.O.M.

elinize, ağzınıza sağlık beyler... konsere biraz geç kaldım malesef ama size de yetişebildim sonuçta :) iyi ki de yetişmişim... gelemeyenler çok şey kaçırdı... ;)

tebrikler arkadaşlar.dün çok iidinis.muratla canı zaten biliomdu ama hepinis çok iisinis.işalla başka konserlerde de yanınısdaım.başarılarınısın devamını dilerim bu arada :D

tebrikler arkadaşlar.dün çok iidinis.muratla canı zaten biliomdu ama hepinis çok iisinis.işalla başka konserlerde de yanınısdaım.başarılarınısın devamını dilerim bu arada :D

Konser gerçekten çok iyiydi... R.O.M u ilk kez sahnede izledim ve gerçekten çok iyiler... analogları sayamadım pardon :D ama sanırım ümitte 11 analog + 2 tane wah vardı :D sonra ortaçta 1 vah kaç analog vardı hatırlamıyorum 9 muydu 8 miydi... :) neyse iyiydi yani... Tabi o kadar dist olunca arada jack çıkmaları oldu, adaptör çıkmalaı felan... Neyse herşeye rağmen R.O.M dinlenesi grup...

Yorumlar için saolun...Konserde küçük aksaklıklar yaşandı ama hepsini tespit ettim ben ya :D Öncelikle ümit bundan sonra pedalların adaptörlerini benim olduğum tarafa koymayacak arada tepinirken tekmeliyorum adamın elektriği kesiliyor :D Çok azar yedim konserden sonra :D

peh peh baya zaman geçmiş ya buraya bir şeyler yazılmayalı... arkadaşlar r.o.m. grubu unistar yarışmasına katılmış bulunmaktadır. geri döner miyiz, dönmez miyiz bilemicem ama... bilmeyenler vardır grup uzun zamandır ayrı gayrı takılmaktadır... unistar için bir araya gelinmiştir... kesin "reunion" var mı yok mu bilinmez...

Geri