Line 6 Spider Iv 30 Almayı Düşünüyorum

800 Liraya Line 6 Spider 30 IV mi almalıyım başka amfilere mi bakmalıyım ?

• Bu amfiyi almalısın.

Oylar: 8 44.4%
  • Başka amfilere bakmalısın.

Oylar: 10 55.6%

• Toplam oy veren
    18
Yanıtlar için öncelikle herkese teşekkür ederim.Aslında hackeiommi 'nin dediği gibi amacım biraz da amfi çeşitlerini tanımak çeşitli tarzlarda çalmayı da sevdiğimden dolayı modellemeleri olan bir amfi almayı düşünüyorum.Prosesör konusunda ise şu anki amfim Cort Cm10g olduğundan prosesörün bu amfide nasıl bir sonuç vereceğini de bilmiyorum.Sanırım biraz daha araştırma yapmalıyım bu konuda tekrar teşekkür ederim herkese.

Yanıtlar için öncelikle herkese teşekkür ederim.Aslında hackeiommi 'nin dediği gibi amacım biraz da amfi çeşitlerini tanımak çeşitli tarzlarda çalmayı da sevdiğimden dolayı modellemeleri olan bir amfi almayı düşünüyorum.Prosesör konusunda ise şu anki amfim Cort Cm10g olduğundan prosesörün bu amfide nasıl bir sonuç vereceğini de bilmiyorum.Sanırım biraz daha araştırma yapmalıyım bu konuda tekrar teşekkür ederim herkese.

Modelleyici amfilerden hoşuna giden olmaz da POD V2 almaya karar verirsen, o kuşak prosesörler direk inputtan girmek için tasarlanmıştır. Fx Loop'lu bir amfi araman şart değil. Aklında bulunsun.

Geri