Yeni Fender Pedallar

bu sabah ankaradaki panmusic de gördüm ilginç ve sade pedallar chorus u denedim başarılı bi pedal olmuş bence diğerlerini pek denemedim ama alternatiflerin olması çok iyi olmuş deneyenler yorumlarını esirgemezse sevinirrim :D
64503_6045107.jpg

Adam haklıymış :) beğenmedim. Bir tek delay pedalı fena değil onu beğendim. Ama diğerleri pek hoşuma gitmedi. Tabiki videolardan tam olarak yorum yapmak mümkün olmaz, denemek lazım.

Yemişim sesini zilyon tane sesi güzel var olaya sadece üstüne basmak gözüyle bakacaksak Ohooo. Mesela Gcb95 görünce pedala basasım gelmiyor ama Evh Wah görünce ver coşkuyu oluyor. Nasıl bazı gitarlar kendini çaldırıyorsa benim için de bazı pedallar öyle. Ve bunlar bence kesinlikle tipten kaybediyor :)

Tipleri güzel olmuş olsaydı bile pedala basıldığında büyük hayalkırıklığına uğrayacaktık zaten.En azından dışardan ne idüğü belli bişey olmuş :)

Bir kaç hafta öncesine kadar panmüzikte çalışıyordum , pedallar ilk geldiğinde deneyip kenara kaldırmıştım :D Amfi ve gitarları ne kadar düzgün olsada ses işlemcisi ..

Bilinen markalar içierisinde pek fazla yok , Marshall benzer bir teknoloji kullanıyor ama farklı ,ibanezlerde yok boss larda yok en basitinden Mxr lar truebypass iken aynı markaya ait Jim dunlop wah pedallarında bile yok true by pass :)

Yemişim sesini zilyon tane sesi güzel var olaya sadece üstüne basmak gözüyle bakacaksak Ohooo. Mesela Gcb95 görünce pedala basasım gelmiyor ama Evh Wah görünce ver coşkuyu oluyor. Nasıl bazı gitarlar kendini çaldırıyorsa benim için de bazı pedallar öyle. Ve bunlar bence kesinlikle tipten kaybediyor :)
Ben de CAE wah görsem o beyaz logolu yer kirlenir diye basmaya kıyamıyorum. Ama ver bana 535Q, Dime, Zakk, GCB95'i tepesinden inmem.

Geri