Marshall Avt Serisi Üretimi Durduruldu Mu ?

Bildiğim kadarı ile şu an avt serisi amfilerin yerine dsl 5 15 ve 40 gibi full lambalı versiyonlarını üretiyorlar

AVT50 kullanıyorum. Hatta satıyorum. Bu amfinin hep hayranıydım eskiden. Böyle bir amfi zor bulunur ama overdrive tonu tatmin etmez. Hatta beni soğutmayı bile başarmıştır. Sağlam bir setup ile altından kalkamayacagı sahnesi de yoktur ama..

Drive larından bahsediyorsan hakverebilirim. Ama tekrar ediyorum iyi bir setup ozellikle kaliteli bir overdrive pedalı ile yiyemeyeceği sahnesi yoktur! benim gözümde tek eksiği drive'ı özellikle ritim bölümlerinde..

Drive larından bahsediyorsan hakverebilirim. Ama tekrar ediyorum iyi bir setup ozellikle kaliteli bir overdrive pedalı ile yiyemeyeceği sahnesi yoktur! benim gözümde tek eksiği drive'ı özellikle ritim bölümlerinde..

Evet drivelari cok kotuydu. Camur gibi rezalet bir ton. Clean soundu fena degildi ama yine de elimden cikardigima hic pisman olmadigim bir amfi oldu diyebilirim. Sahnede uzun zaman isimi gordu fakat kimseye tavsiye etmiyorum...

Geri