Kor(Rock)- İstanbul

Longliverocknroll demiş ki:
Gezegen demiş ki:
Nokiasupersounda ki "söyleme" adlı sarkınızı dinledim. gerçekten çok enteresan gitarlar ve klavye geçişleri var.. Buradada forumunuzu görünce bişiler yazim dedim.. web sitenizdeki diğer sarkılarınızıda en kısa zamanda dinliyecem.. sevgi saygı ...

Teşekkür ederiz rock'nroll.. Diğer sarkılar içinde yorumlarını bekliyoruz.. :D

Diğer sarkılarda oldukça güzel.. özellikle fark var'ı çok beğendim.. Ayrıca sunu solemem gerekiyor gitar tonlarınız oldukça farklı.. setup olarak kayıtta ne kullanıyorsunuz ..?

peki, farkli derken; iyi mi, kotu mu sence? ve nasil bir ses sisteminde dinledin? eger kotu diyorsan, ayni ses sisteminde dinledigin ve hosuna gitmis (gitar soundu olarak) ve bizimkilere benzer konseptte bir parca ornegi verir misin?

Forum coşmuş gene 8).. Öncelikle cadı kardeş teşekkür ederiz iltifatların ve güzel sözlerin için :)

Ve osgürcük hoşgeldin.. ayrıca Neyor konusunda beni aydınlattıgın için teşekkür ederim.. kaç gecedir uyuyamıyordum artık bu gece rahat bi uyku çekerim :LOL:

Ranger demiş ki:
Gezegen demiş ki:
Nokiasupersounda ki "söyleme" adlı sarkınızı dinledim. gerçekten çok enteresan gitarlar ve klavye geçişleri var.. Buradada forumunuzu görünce bişiler yazim dedim.. web sitenizdeki diğer sarkılarınızıda en kısa zamanda dinliyecem.. sevgi saygı ...

Teşekkür ederiz rock'nroll.. Diğer sarkılar içinde yorumlarını bekliyoruz.. :D

Diğer sarkılarda oldukça güzel.. özellikle fark var'ı çok beğendim.. Ayrıca sunu solemem gerekiyor gitar tonlarınız oldukça farklı.. setup olarak kayıtta ne kullanıyorsunuz ..?

peki, farkli derken; iyi mi, kotu mu sence? ve nasil bir ses sisteminde dinledin? eger kotu diyorsan, ayni ses sisteminde dinledigin ve hosuna gitmis (gitar soundu olarak) ve bizimkilere benzer konseptte bir parca ornegi verir misin?

Genelde yeni çıkan rock gruplarına baktığımda, distortion gitarları arkaya atıyorlar yada çok yumuşak gitar tonları kullanıyorlar (Ticari kaygıdan dolayı) ama sizin sarkılarda bu yok gümbür gümbür geliyor gitarlar.. ne sert ne yumusak tam kıvamında.. farklı ve güzel ;) mix çiyi tebrik ediyorum :twisted:

Genelde yeni çıkan rock gruplarına baktığımda, distortion gitarları arkaya atıyorlar yada çok yumuşak gitar tonları kullanıyorlar (Ticari kaygıdan dolayı) ama sizin sarkılarda bu yok gümbür gümbür geliyor gitarlar.. ne sert ne yumusak tam kıvamında.. farklı ve güzel ;) mix çiyi tebrik ediyorum :twisted:[/quote]

Efm begendiginize coook sevindik. walla super. agzinizdan bal damliyor.
O mixci de ben oluyorum ayiptir soolemesi :D ehi! :D

Genelde yeni çıkan rock gruplarına baktığımda, distortion gitarları arkaya atıyorlar yada çok yumuşak gitar tonları kullanıyorlar (Ticari kaygıdan dolayı) ama sizin sarkılarda bu yok gümbür gümbür geliyor gitarlar.. ne sert ne yumusak tam kıvamında.. farklı ve güzel ;) mix çiyi tebrik ediyorum :twisted:[/quote]

Efm begendiginize coook sevindik. walla super. agzinizdan bal damliyor.
O mixci de ben oluyorum ayiptir soolemesi :D ehi! :D

rock müzikten biraz anlıyorsam bu grup kaliteli müzik yapıyor, favorim " fark var " belki ilk dinlediğim parçanız ondan kaynaklanacak... biz uzağız' daki gitar solosu da çok iyi tabi....tek kelimeyle tebrikler...wembley stadyumunda vereceğiniz konserleri dört gözle bekliyorum :)

wish1 demiş ki:
rock müzikten biraz anlıyorsam bu grup kaliteli müzik yapıyor, favorim " fark var " belki ilk dinlediğim parçanız ondan kaynaklanacak... biz uzağız' daki gitar solosu da çok iyi tabi....tek kelimeyle tebrikler...wembley stadyumunda vereceğiniz konserleri dört gözle bekliyorum :)

Tesekkür ederiz efenm.. Kulaklarınıza sağlık 8)

CaDiii demiş ki:
NEYOR demiş ki:
Ca Diii doğru söylüyorsun onlar gerçekten ünlü .
mesala ben özgürü 25-26 senedir tanıyorum.düşün yani ne kadar ünlü olduğunu

Vayy :p Özgür, abi sen aşmışsın olayı zaten.. reklama gerek yok ;)

canim yok tabi de iste... orf ve adetler geregi yapiyporuz... :D :D :D

üffff cok hosuma gidiyor yaf :!: hani ooole millet dinliyor da begeniyor falan ya... of of of... harika bi duygu bu :!: :D :D :D

Fatih cadıdan kardeşmi olur ne öyle cadı kardeş :p

Beni kırmayıp dikkate aldıgın içinde içinde teşekkürler fatih ;)

eminim harika bir duygudur özgür :)

CaDiii demiş ki:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cadı cık seni dikkate almamak olurmu hiç..? süpürgeni sallayıp bizi kurbağa ya falan çevirirsin sonra karizma dağılır gider :)

CaDiii demiş ki:

walla harika... yalan yok, delikanlı gibi...

hersey biryana, işten eve gelip vaktimin tamamını aptal kutusuna bakarak geçirmiyor olmam bile benim için güzel bir self-motivasyon kaynağıdır. :idea: ;)

bu gruba dikkat edin lütfen!!!!
amatör bi gruba göre performansları çok ii bence..
gerek sözler,müzik gerekse yorum olsun, olumlu bir sonuca ulaşacaklarına inanıyorum..
sadece klavye çalan arkadaş daha çok çalışmalı.. :))
selamlar,
LG

Röportajınızı okudum. :eek: Temennim bu röpörtajların en güzel gazete ve dergilerdede sıkça yayınlanması :) (Hala sahne alacağınız yeri bekliyorum :D )

merhaba arkadaslar. sarkılarınız çok hoş. benim favorim Nss da gönderdiğiniz "söyleme".. son zamanlarda dinlediğim en güzel turkce rock sarkı.. ayrıca sitedeki tanıtım da çok matrak olmuş. basarılar diliyorum..

Ates30 demiş ki:
merhaba arkadaslar. sarkılarınız çok hoş. benim favorim Nss da gönderdiğiniz "söyleme".. son zamanlarda dinlediğim en güzel turkce rock sarkı.. ayrıca sitedeki tanıtım da çok matrak olmuş. basarılar diliyorum..

Beğenmenize çok sevindik.. özgüründe içi bi cızzz etmiştir şimdi :LOL: ..

Bu hafta sonu yeni sarkımızın gitarlarını kaydedicez ve hafta içi de şansımız yaver giderse davul ve bass ın da kaydını alırsak.. önümüzdeki hafta sonu sarkıyı siteye koymayı düşünüyorum. 8)

Diğer elemanların haber yok tabi onlarda şimdi buradan öğreniyorlar eheheh :oops:

Geri