Jackson Kelly ve V gövdeler hakkında

DaveMustaine_64 demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
hiçbirinde oturarak çalarken problem falan yaşamazsın.klasik pozisyonda gayet rahat çalınıyor v gitarlar.hangisinin görüntüsünü seviyorsan onu al.zaten senin de kafandaki soru "hangisi daha güzel görünüyor?" sanırım.

Nortın hastayım sana! :D Kaç tane "v" çaldın olm :D Ben king v veya randy rhoads oturarak rahat çalamıyorum, klasik gitar pozisyonunda bile ki genelde klasik gitar pozisyonunda çalarım gitar oturuyorsam eğer :)

2 tane.

sağ dizine koyuyorsun sol bacapınla da biraz sıkıştırıp gitarın baş kısmını yukarıya doğrultuyorsun.gayet de çalınıyor.

arkadaş king V dememiş kelly veya RR1 demiş ki RR1in alt kısmı fazla uzun değil oturarak da çok rahat çalınır bence ama tabiki en mantıklısı denemesi aynaya bakması :) ve karar vermesi.Önce sesine bakıp şekline sonradan karar verirse tadından yenmez o zaman tabi

Norton_Antor demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
hiçbirinde oturarak çalarken problem falan yaşamazsın.klasik pozisyonda gayet rahat çalınıyor v gitarlar.hangisinin görüntüsünü seviyorsan onu al.zaten senin de kafandaki soru "hangisi daha güzel görünüyor?" sanırım.

Nortın hastayım sana! :D Kaç tane "v" çaldın olm :D Ben king v veya randy rhoads oturarak rahat çalamıyorum, klasik gitar pozisyonunda bile ki genelde klasik gitar pozisyonunda çalarım gitar oturuyorsam eğer :)

2 tane.

sağ dizine koyuyorsun sol bacapınla da biraz sıkıştırıp gitarın baş kısmını yukarıya doğrultuyorsun.gayet de çalınıyor.

o olay classic v sekillerde olur,
Randy de dene yerden kaldirir gitardaki cizikleri sayarsin

Yo, bence randy de bacak arası pozisyonunda çalınır :D çalındı da önümde... sadece ben normal KingV de alttaki uzun çıkıntıyı badırımın arkasına dayıyordum, (gitarın üst kısmı olmadığı için biraz garip geliyordu başka türlü)

Jack-- demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:

2 tane.

o olay classic v sekillerde olur,
Randy de dene yerden kaldirir gitardaki cizikleri sayarsin

RR kullandım, o pozisyonda rahat calınabiliyor...

rr çaldım, kv çaldım, şu anda da bir kelly'im var..

Açık söylüyorum, en az karizmatik buldugum kelly... ama en rahat buldugum da o... üst boynuzu olmaması nedeni ile otururken üzerinize dogru yatıyor gitar hafiften, açıkçası alıştım bu olaya, strat lp falan çalarken rahatsız hissediyorum kendimi :) ... explorer'lardan falan gövdesi küçük oldugu için daha rahat... askı vidasının yerini degiştirdikten sonra denge sorunu da kalmadı... yanlız ayakta çalarken gitar öne yöneliyor.. aşagı indirdiğimde elleriniz çok buyuk olmasa da bu ozelligi sayesinde bütün perdelere ulaşabiliyorsunuz... amma velakin klavyeyi göremiyorsunuz... alışma meselesi, tappinglerde cok zorlanıyodum ben de alışıyosun işte...

ben beceremiyorum öyle bacakarası falan... o yuzden tercihim kelly oldu...

Monster_YGT demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
Monster_YGT demiş ki:
sen kevin bond a hayvan lakapları takıp duruyorsun bir gün küsüp yolda bırakırsa görürüm o zaman seni :D

o benim evcil olmayan hayvanım abi yolda bırakmaz :D alete prenses falan dicek halimiz yok ya :twisted:

headstocka birde pembe kurdele taktıkmı tamamdır :twisted:
http://www.edroman.com/featured/weirdguitars.htm beyaz olan berkaya uyar hani pofuduk pofuduk :):):)

Geri