Erdem Koca Guitars

Teşekkür ederim, sizin için söylemiyorum ama açıklama olarak ekleyeyim, bir gitar nerede yapıldığından bağımsız olarak harika bir enstruman olabilir. Örneğin Japon akustik gitar yapımcısı Michihiro Michi Matsuda, Avustralya'dan Ormsby, Güney Amerika'dan Murray Kuun, İspanya'dan JCR ve niceleri.
Valla burada bir forumdaşa yaptığınız koa gitar rüyalarıma girecek neredeyse, resimleri bile yetti ve benzer projeyi 2. bes yıllık kalkınma planıma ekledim. Benim açımdan ispat noktası kaldı ise öyle bir gitara şayet yaptırırsam çalan insan olarak layık olmak olabilir. Sizden yana sorun yok, var dersem çarpılırım. Tekrar iyi çalışmalar elleriniz dert görmesin...

Son çalışmam, üç renk custom cila, Burl Maple kapak, 7 telli olacak.

unnamed.jpg

Hocam ;
Çalışmalarınızı , ortaya çıkarttığınız bulunmaz nimet niteliğindeki/kalitedeki muhteşem ürünlerinizi hayranlıkla izliyor/takip ediyor ve başarılarınızın artarak devam edeceğini umuyorum.
En kısa zamanda yolumuzun kesişmesi ümidiyle ,
Hoşça ve sağlıcakla kalın.
Saygı ve selamlarımla

Bravo hocam basarilar diliyorum. Ulkenin alin teriyle orjinal degerler ureten insanlara ihtiyaci cok.
Ben de gitar ekipmani yapimlarimda orjinalligi birinci siraya koyuyorum, yoksa bir manasi kalmiyor
emek harcamanin.

Sevgili @erkozero

Öncelikle size iş hayatınızda iyi şanslar diliyorum...Sonrasında, özellikle paylaştığınız son iki gitar, gerçekten görsel olarak muazzam, bunların tonlarını da dinleyebileceğimiz küçük bir karşılaştırma videosu paylaşabilirseniz, gerçekten faydalı olacağını değerlendiriyorum...

Sevgiler ve saygılar...

Sevgili @erkozero

Öncelikle size iş hayatınızda iyi şanslar diliyorum...Sonrasında, özellikle paylaştığınız son iki gitar, gerçekten görsel olarak muazzam, bunların tonlarını da dinleyebileceğimiz küçük bir karşılaştırma videosu paylaşabilirseniz, gerçekten faydalı olacağını değerlendiriyorum...

Sevgiler ve saygılar...

Teşekkürler, her gitarımın kaydını yapamıyorum ama bazılarını şurada bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/user/erkozero/videos

Gerçekten görseli muazzam olmuş, elinize ve emeğinize sağlık...Lütfen yanlış anlamayınız denemediğim için görebildiğim şekilde yorum yapıyorum, eminim ton olarak da çok hoştur...

Sevgiler ve saygılar...

Abi Eline Sağlık.Bir gün param olursa,ki böyle şeyler için müzikte ilerlemeye gerek yok. İmkanı elveren herkes en iyi ekipmanı hak eder bana kalırsa.Umarım senin gibi yerli bir gitar yapımcısından güzel bir gitar alma fırsatını yakalayabilirim :) Eline sağlık iyi çalışmalar :)

Geri