Prosesör Hakkında Soru Ve Prosesör Tavsiyesi

Her sekilde aklına ne gelırse sor lutfen ben cok çektim zamanında boyle ımkanlar yoktu.
Hem burada benden cok daha tecrubelı arkadaşlar var bende bu sitede yenıyım bırcok yenı seylerı burdakı arkadaşlardan öğrenme sansım oluyor.
Elimden geldıgınce yardımcı olurum bılemedıgım yada emın olamadıgım konuları dıger arkadaşlara sorarız.
Hayırlı backıngtracklar:)
Bu siteyi bu yüzden çok seviyorum :) İsim vermem istemiyorum ama bu şekilde takip ettiğim bir gitar forumu daha vat ne yazsam cevapsız kalıyor :(
Burda sizin gibi yardımsever arkadaş çok sağolsunlar :) Aklıma takılan çok şey olur muhakkak, hepsini sorarım hocam sağolun :)

Her sekilde aklına ne gelırse sor lutfen ben cok çektim zamanında boyle ımkanlar yoktu.
Hem burada benden cok daha tecrubelı arkadaşlar var bende bu sitede yenıyım bırcok yenı seylerı burdakı arkadaşlardan öğrenme sansım oluyor.
Elimden geldıgınce yardımcı olurum bılemedıgım yada emın olamadıgım konuları dıger arkadaşlara sorarız.
Hayırlı backıngtracklar:)
Hocam pedal bugün geldi ama çok fazşa dip gürültüsü var. Ne yaptıysam düzelmedi. Gitar üzerinden sesi tamamen kapatmamam rağmen sinek vızıltısı gibi bir ses çıkıyor. Ne yapabilirim??

Arkadaslar merhabalar. Benimde kafama yatmayan seyler var hazir baslik varken yeni baslik acmak istemedim. 1ay icerisinde 300tl civari bir butcem olacak. Setup dizme isine giremem elimde bir tek ds2 var. Me50 ya da micro cube arasinda kaldim. Genel kullanim amacim kendi halimde backing track uzerine calmak ve bilgisayardan amator kayitlar almak. Yani sahneye cikma gibi bit.derdim yok.Line6 ve amplitube kullanmak gina geldi diyebilirim. Metal, rock turlerinde caliyorum. Bu iki cihazi kullananlarin tavsiyesini veya farkli processor onerileri bekliyorum.
Simdiden tesekkurler.

Anlattıklarına bakılırsa me50 sana uyabilir.Ancak benim sana önerim digitech rp90.Ben analog dizmeden önce bu canavarla çok sahneye çıktım.Hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı.Mixer için de kullanabilirsin.

Arkadaslar merhabalar. Benimde kafama yatmayan seyler var hazir baslik varken yeni baslik acmak istemedim. 1ay icerisinde 300tl civari bir butcem olacak. Setup dizme isine giremem elimde bir tek ds2 var. Me50 ya da micro cube arasinda kaldim. Genel kullanim amacim kendi halimde backing track uzerine calmak ve bilgisayardan amator kayitlar almak. Yani sahneye cikma gibi bit.derdim yok.Line6 ve amplitube kullanmak gina geldi diyebilirim. Metal, rock turlerinde caliyorum. Bu iki cihazi kullananlarin tavsiyesini veya farkli processor onerileri bekliyorum.
Simdiden tesekkurler.
Me 50 evde çalışmak ıcın daha uygun yanı bu alette aux var temız bır soundu çok uğraşmadan alırsın ben me50 derım

Geri