Nokiasupersound Müzik Yarışması

yarışmaya bizde teee allahın siwasından katılcaz bakalım ne olacak beste biter bitmez yollıycaz.....yarışmaya katılan herkese paranoya adına başarılar dilerim.....

abi keşke sadece rock yarışması olsaydı beş para etmicek dj denen herifler olmasaydı keşke.. iki tuşa basarak yaptıkları parmak hareketlerine müzik adını veren adamların olmadığı bir yarışma olsaydı nokiasupersound ... repçilerinde işi olmamalı orda sonuçta bu müzik yarışması söz yarışması falan değil ve reptede müzik adına hiçbirşey yok....bu da benim fikrim

Güzel bi yarışma ödülde güzel ama ödül bence müzik adına bişey olmalıydı ama buda güzel :) ilk i daha güzel ve daha çekişmeliydi hadi bakalım bu nası olcak :)

Bu arada marty__mcfly_ katılımıyorum bu arkadaşa sonuçta rap te flnda emek harcanıyor ama sonuçta rockta harcanan emek kadar olmasada harcanıyor emeklerin karşılığı görülcek sonunda ;) Jüri güzel bilgili büyüklerimiz..

Herkese başarılar dilerim...

bnce NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ yıkıcak ortalıığıı..Arabayı da alıcaak..ama meyan da çok güsel..yine de favorim bellliiii :twisted: :twisted: :twisted:

abi ya KOR un parçasını dinledim bence favori KOR grubudur en azından herkes bir kere dinlemeli parçayı.Farklı bir tad var müzikte.Kesin dinleyin abi ben desteklicem bu adamları sonuna kadar.Çok çok farklı geldi bana arabesk rock yapmamış en azından adamlar

Geri