Nokiasupersound Müzik Yarışması

umut777 - güzel yorum yapmışsın..Elbette gerçek kazanç o dur.

İçseyir grubuna gelen e-mail çok komik. Nokiasupersound'u daha kurumsal bir yarışma sanıyordum. Sonuç olarak birisi, bir grup yanlış hatta saçmasapan davransa bile buna verilecek cevap bu değildir.Bence bu konuyu nokia'nın pazarlama iletişimi veya halkla ilişkiler birimlerine iletin.

parçayı yarışmadan çekmek için mail attık ama bu gün parçayı listede görünce şok oldum bana acilen parçanın nasıl çekileceğini söyleyebilirseniz çok memnun olcam

Arkadaslar Baraka grubu olarak Siyah Korku isimli bestemizle yarışmada biz de varız.Diğer müzisyen arkadaşlara başarılar diliyoruz.

s_i__n demiş ki:
parçayı yarışmadan çekmek için mail attık ama bu gün parçayı listede görünce şok oldum bana acilen parçanın nasıl çekileceğini söyleyebilirseniz çok memnun olcam

Yukarıda bir gruba nasıl davrandıklarını attıkları maille gördükten sonra her tür saçmalık beklenir bu yarışmadan artık. :evil: "SİZİN BU YARIŞMAYA KATILMAMANIZ GEREKİRDİ ZATEN" ne demek yaw. :!: :?: Bunu diyen bir yarışmanın sonucunun kime ne faydası olur ki. :x :? Üzülüyorum Türkiye' de GÜYA rock patladı diye insanları ve müziklerini böyle aymazca dalga geçercsine sömürmelerine. Telefon yok bir şey yok. Her şey anca maille çözülüyo. Onuda çözemiyorlar iste. :LOL: Senin gönderdiğin maile karşılık cevap da vermedilermi? Hani belki ordan onaylamanı falan istiyo olabilirler o açıdan yani.
Yine mail atman gerekir sanırım.

s_i__n demiş ki:

Çok kolay.

Microfona "yarışmadan çekildik uleyn! :twisted: " diye kaydet sesini. Onu yükle nokiaya olsun bitsin. :LOL:

Arkadaşlar SiM olarak "Ölüm Gibi Bir Düş" adlı bestemizle bizde katıldık..

Yeniler sıralamasında 19.

Bütün katılan müzisyen arkadaşlara başarılar dileriz.. Desteğinizi bekliyoruz :)

http://rapidshare.de/files/31227113/Virus_-_Son.mp3

3 ay önce izmirde kurulan grubumuz "virüs" ile nokia super sound'a katıldık..yorumlarınızı bekliyoruz..

not:distortion gitarlar disenchant gitaristi özgür türkekul'un evinde, clean gitarlar stüdyo negatif'te, bunların haricindeki tüm kayıtlar evde yapılmış olup mixaj ant balcıyla beraber gerçekleştirilmiştir..
ayrıca yarışmadaki ismimiz 0- Virüs -0'dır..bilginize..

bir iki grubu listeme aldım kalanlarla hiç uğraşamam salladım gitti umarın burdakilerden birinede gitmiştir=) neymiş 744 şarkı dinliip 10 tanesini seçicem ? oldu...

Arkadaşlar ben oylama sistemini anlamış değilim.

"Eylül ayı boyunca siz müzikseverlerin hazırladığı 10 şarkılık listeler sonucunda en çok listeye giren şarkılar ay sonunda ilk 100 yarışmacıyı belirleyecek

aynı şekilde en çok listede yer alan şarkılar Ekim ayı boyunca ilk 40, Aralık ayında da ilk 10 olarak belirlenecek"

Buradan ne anladım ben, ilk 10'a kadar jüri'nin hiçbir işlevi yok,ilk 10'u halk seçicek,sıralamasını jüri yapacak. Bu mu demektir? yoksa jüri'nin elemelerdeki işlevini açıklamamayı mı tercih ediyorlar? Çünkü bu kısım sürekli değişti, bazı şeyleri çıkarttılar falan arapsaçına döndü oylama işi. Bileniniz var mı?

Geri