Nokiasupersound Müzik Yarışması

pink_acid demiş ki:
nokia room sayfasıyla ilgili bi konuya açıklık getirmeyi kendime bir borç bilirim =) öncelikle o nokia room sayfasındaki olayı ilk önce DREAMER grubu yapmıştır arkadaşlar...ki bizimde aklımızda olan bişey di bu ama onlar bizden önce katıldılar dolayısıyla daha önce yapmış oldular .. helal olsun tabi o ayrı konu=) zaten baktılar ki çocuklar herkes aynı numarayı yapıyo sonradan kendi nokia room sayfalarını değiştirdiler :).. onlardan sonra biz yapmıştık zaten,gerçi bizim fotoğraflarımız yok basçımız berkayın önceden bizim için yaratmış olduğu çizgi karakterler falan var..neyse yani Faruk yarışmaya ilk katıldığında nokia room sayfası öyle değildi..fotoğraflar falan vardı...daha sonradan yaptı yani.. tabi bu durumda birine özenmiş oluyo mu bilmiorum da beni de ilgilenirmiyo zaten=)...ben bi yarışmacı olarak en başından beri herkesi yakından takip etmeye çalıştığım için biliyorum. ki özellikle de ilk katılanlara da daha bi konsantre olarak bakıyodum o zamanlar.. yani dolayısıyla Suelen grubu Faruğa özenmiş olmuyo...tabi kendileri kendi açıklamarını yaparlar belki bilemiyorum..ama ben bildiğim bi gerçeği bu durumda paylaşmak istedim :) ..
herkese sevgiler & saygılar ...

canım benim yafff coook sağolasın neyse benim tek favorim sizsiniz yane arabayı alınca gelirsiniz bizim oraya konsere falan beraber calarız falan belki neyse araba hikaye sizin yolunuz acık saygılar DREAMER-VOKAL-ORCO

GirlGoneWild demiş ki:
coke demiş ki:
gerçekten DREAMER ve M.U.G kendi tarzlarını belirlemiş iyi gruplar 2nizede başarılar. . .mustang sizindirr :D bu arada faruk a we faruk fanlarınaa hayatta başarılarrr, (domalozan domatesi paylaş ozan)'la :twisted:

bu detonasyona mustang veriyorlarsa, evet on tane bile alırlar... neyse yav gerçekler ile hayranlıkları karıştırmayalım. yarışma bitince bakarsınız. domaltozan mı zıkkım mı değil mi... ;)

UMARIM BİR GÜN BİR CANLI PERFORMANSTA KARŞILAŞIRIZ ......VE SEN MUSTANG IN LA GELİP BİZİ İZLERSİN DREAMER-ORCO

dreamer_orco demiş ki:
GirlGoneWild demiş ki:
coke demiş ki:
gerçekten DREAMER ve M.U.G kendi tarzlarını belirlemiş iyi gruplar 2nizede başarılar. . .mustang sizindirr :D bu arada faruk a we faruk fanlarınaa hayatta başarılarrr, (domalozan domatesi paylaş ozan)'la :twisted:

bu detonasyona mustang veriyorlarsa, evet on tane bile alırlar... neyse yav gerçekler ile hayranlıkları karıştırmayalım. yarışma bitince bakarsınız. domaltozan mı zıkkım mı değil mi... ;)

UMARIM BİR GÜN BİR CANLI PERFORMANSTA KARŞILAŞIRIZ ......VE SEN MUSTANG IN LA GELİP BİZİ İZLERSİN DREAMER-ORCO

Girlgonewild!
açıkçası artık senden nefret edıyorum bu cıddı bı duygudur ve sayende faruktan ve onun sesındende nefret edıyorum çeneni kaparsan belkı senın yazdığın saçma sapan şeylerı okumayanlar o adam oy verır ama emın ol burdan kımse ona oy falan vermicek yani sana sozüm şudur başka kapıya güzelim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fikoo24 demiş ki:
s_i__n demiş ki:
uzun zamandır takibedemediğimiz bu furumda bir kaç gelişme dikkatimizi çekti yapılan çifte standarta karşı bir tepki olarak...paranoya yarışmadan çekilmiştir yarışmaya dewam eden herkese başarılar dileriz saygılar

Tapatay demiş ki:
CİN SEDDİ olarak BIRAK KENDİNİ isimli parçamızı yarışmadan çekmiş bulunmaktayız..herkese başarılar?..

faworilerimden olan bir grubun yarışmadan çekilmesi benim için üzücü ben de oy kullanmayarak yarışmayı protesto ediyorum cin seddi we paranoyayı cesaretlerinden dolayı kutluyorum

s_i__n demiş ki:
uzun zamandır takibedemediğimiz bu furumda bir kaç gelişme dikkatimizi çekti yapılan çifte standarta karşı bir tepki olarak...paranoya yarışmadan çekilmiştir yarışmaya dewam eden herkese başarılar dileriz saygılar
yarışmadan çekilmenize çok üzülmekle birlikte gerçekten size yakışan hareketi,yakışır şekilde yapmışsınız..umarım başarı peşinizi hiç bırakmaz..rasgele..

bu forum başlığı kötüye gidiyor gibi, allahtan yarın oylamalar başlıyor :) umarım herkes bu yarışmadan artılarla, olumlu şeylerle döner..Burada bunu dilemek gerekir diye düşünüyorum..

Yorumsuzdur:

İçseyir grubunun yarışmada çok fazla şarkı değiştirmesini bahane ederek mailimize atılan cevaplar.

1. Bölüm: http://www.nuwandatr.com/nss1.jpg
2. Bölüm: http://www.nuwandatr.com/nss2.jpg

Not: Grubumuz bulunduğumuz şehirde studyo olmadığından 3 şarkı belirlemiş ve kayıtlarıyla sürekli evde uğraşmıştır kayıt olayında bir diğerini aştığımızda "yarışmada da belirtildiği gibi" şarkımızı oradan değiştiriyorduk belki 7 defa değiştirdik. Son değiştirmede ise şarkı onaylanmayınca resimlerdeki mailleri attık. Buyrun yorum sizin...

http://www.nuwandatr.com/nss1.jpg
http://www.nuwandatr.com/nss2.jpg

Merhaba...

Bir süredir gelen mesajları takip ediyorum da, merakımı yenemedim açıkçası. Bu yarışma gerçekten bu kadar sinir, stres yapmaya değecek kadar önemli mi ? Yani amaç gerçekten birinci olup, bilmemkaç bin dolar değerindeki aracın sahibi olmak mı ? En son baktığımda 600ün üzerinde parça vardı ve bu parçaların içinde r&b'de var death metal'de. Bu kadar uç tarzlardaki soundlardan birinci çıkarmanın zorluğunu bırakalım da, halk oylamasının nasıl bir komedi olabileceğini düşünmeyeniniz yoktur sanırım :). Biz parçayı o platforma koyarken, ne kadar çok kişiye müziğimizi ulaştırabilirsek, o kadar iyi olur diye düşündük ve hala da aynı şekilde düşünüyoruz.

Haddime düşmese de, bana kalırsa çok fazla takmayın bu hadiseyi. Parçanızı orada görüp, dinleyen ve seven birileri olursa zaten kazanmışsınız demektir. Orada göreceğine hiç görmesin demekte mümkün tabi. Ama önemli olan amaç mı araç mı onu bir düşünmek lazım...

Katılan veya yarışmadan ayrılan her grup umarım yolunda başarılı olur. Bu ülkede bu işi yapmak zaten yeteri kadar zor. Kolay gelsin...

Arkadaşlar bu yarışmanın suyu çıktı.Muğlalı grup içseyire hakları olmadığı halde yolladıkları maili bi okumanızı tavsiye ederim.zaten bu yarışmanın aylarca sürmesi çok anlamsız.yarışmada sadece 20 grup tanıtılıyor.diğer grupların suçu nedir anlayamıyorum.site yöneticileri ayrı alemde zaten yolladıkları msjı okuyun hak vericeksiniz...

www.murock.net/nss.html

sayfadaki yazılar okunmuyo yada benım bılgısayarda problem var sanırım ama goremedım yazıyı çok küçük ve anlaşılır cınsten deıl kopyala buraya yapıştır merak ettım açıkçası

mesajı şimdi okuyabildim üzücü bir durum açıkçası olmaması gereken bişey resmen ti ye alınmışsınız müziğinizi dinlememiştim ama kanımca şuan yayımlanan bırcok şarkıdan ıyı olabılecegınızı dusunuyorum ki yapmış oldugunuz bılmem kaçıncı değişikliği dikkate alıp bu yarışmaya nekadar önem verdiğinizi anlamalarını isterdim yazık olmuş saçmalamalar başladı sanırım :roll:

Geri