Nokiasupersound Müzik Yarışması

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
bende bugün ciddi bir mesai harcayarak yarışmacı grupların çoğunu dinledim ve arkadaşlar belirtmek istiyorum ki herkesin favori olarak gösterdiği nükleer başlıklı kız için pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim. evet vokalin inanılmaz sesine hiçbirşey diyemem ama sound olarak sürükleyemiyor!!! tarz muhteşem ; intro güzel gelişiyor ama nakarat için gaaaayet klasik ve alelade rifler seçilmiş... ayrıca parçanın bir bölümünde amy lee esintileri mevcut...pek özgün olduğunu söyleyemeyeceğim. bana gurubun adını söylemeselerdi kesinlikle söyleyen kişinin özlem tekin olduğuna dair türlü türlü iddiaya girebilirdim! yine de başarılar!!!!!

hehehe çok ilginç olmuş ya...özlem tekinle ne alakası var kulağına hayran kaldım..ama sonuçta sende haklısın insanlar daha, çok fazla tanınmamış bi grubun vokalini yada herhangi iyi bi üyesini birilerine benzeterek tanımlarlar ilk başlarda :) ... ayrıca ben bi de canlı performanslarını izle derim bakalım aynı fikirde olcakmısın...emin ol amy lee ile özlem tekinin yapamadığı şeyleri yapıo canlı performanslarında...yine de saygı duyuyorum ama bi dinleyici olarak Nükleer Başlıklı Kız bu yarışmada ki favorim... eminim senin favorinde "paranoya"dır çnk. duyduğuma göre onların menajeriymişsin :D ...
katılan herkese başarılar :)

Merhabalar bu seneki nokiaspersound'a ben de katılıyorum.Hangi şarkımla katılacağım konusunda şuan pek bi fikrim yok.Ama şuan yeni kayıtlarım için kafa yoruyorum.Yeni kayıtlarımdan biriyle de katılabilirim.Sonuç olarak bu yarışmaya katılmak keyifli olacak...
Yarışmaya katılan tüm gruplara kolay gelsin...

bu seneki yarışma gayet iddialı olcak gibi parçalara gerçekten çok emek harcanmış...benim favorim us..tüm katılımcılara başarılar..

Düş Macunu olarak Belki de isimli sarkımızla katıldık biz de bu sene. dream tvye roportaj da verdik. merak edenler dream tvden takip edebilirler sanırım. katılan butun gruplara basarılar.! sevgi&saygı.

maresalx demiş ki:
DeM grubunun Sen Olmasanda,Serzeniş gibi parcalari varken Arındır Beni ile intihar ettiği yarışma...
taktik hatasi

Vallah hiç öyle deme maresalx dostum çünkü hiç belli olmaz bakarsın DEM alır götürür yarışmayı , zira geçen seneki sürprizleri hatırlatırım!
Sağı solu belli olmuyor bu işin...

Nokiasupersounda katılan rock grupları Birbirlerine çok destek çıkıyorlar. eminimki birbirlerine bile oy vericekler.. Ben yarışmada önce KOr' a sonra diğer tüm kaliteli rock gruplarına basarılar diliyorum ...

bu yarışma bencede tamamen reklam amaçlı müzik kesinlikle sallanmıyor sallansa repçilerin işi olmazdı sallansa mustang werilmezdi müzikle ilgili bişiler werilirdi

ya repçilere müzikal anlamda neden saygı duyyosunuz onu anlayamadım repte emek harcanmış bir müzik görebiliyomusunuz?? sözlerine eywallah bişi diyemem işte ona saygım war ama müzik konusunda saygıyı haketmiolar!!!!
yaa müzik yarışmasında ne işi war bu heriflerin ?? abicim bunu iyi okuyun yarışmayı herhangi bir nu metal grubu weya rapcore grubu kazancak sebebi hem rockerlar war yarışmada hem de repçiler faworim her ne kadar PARANOYA olsada yarışmanın galibi A.B.E.S tir zaten adamlar kendi dallarında da iyiler geçen yarışmada ali sewal örneği gibi yani bu tarz gruplardan biri birinci olur ikincide 5 para etmez bir rep bilmem nesi olur rockerlar kaybeder bu yarışmayı umarım yanılırım yarışmadaki bütün metal-rock-hardcore-blues gruplarına başarılar.

Yarışmayı rock grupları kazanamasada burada amatör grupların reklamı oluyor.. küçükte olsa bir kitleleri oluyor .. Hem yarışma jürisinde. tarkan gözü büyük abiniz var belki bir kaç grubun elinden tutar :)

benim anlamadığım bir şey var.. birileri aydınlatırsa çok sevinirim...nokiasupersound yarışması TÜRKİYE'de ki amatör gruplar için yapılıyo diye biliyorum(z) peki o zmn neden DREAM TV'de sadece İSTANBUL'da ki amatör gruplar tanıtılıyor...neden diğer şehirlerden katılan gruplar da İst.a çağırılıp,onlarla da röportaj yapılmıyor ya da herhangi bir şekilde tanıtımları yapılmıyor?? ...yoksa ben mi yanılıyorum..bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bilgilendirebilir mi ?? ...çok teşekkürler...herkese başarılar...

ellerinde kısıtlı imkanlar var 180 grubu çekemezsin aralarından seçiliyor ve istanbulonlar için en cazip geliyor... avantaj... çünkü istedikleri zaman geliyorlar... ama sana da hak veriyorum...

evet onlara hak veriyorum bende...hepsinin tanıtımını yapsınlar demiyorum tabi..ama 180 grup arasından sadece ist.dan katılan grupların seçiliyo olması çok saçma ki diğer illerden katılan bi çok favori olan grup var ve çoğu gerçekten ist.dan katılanlardan da iyiler(tabi bu benim şahsi görüşüm :) )...ne biliyolar çağırdıkları zaman yada söyledikleri tarih ve saatte diğer gruplarında gitmiyeceklerini? .. acaba denediler mi :roll: bu durumda azcık haksızlık yapılmış oluyo emek vermiş diğer gruplara :? .... ama çok sağol bilgilendirdiğin için :) size de yarışma da bolcana başarılar dilerim :) ...

teşekkürler.... bende bencillik yapıp çekmesinler diye düşünmüyorum ama bir çok neden söylediler bize ama bunları söyleyemeyiz... ama en önemli neden kısa zamanda çok şey yapmaları lazım aynı gün içinde 2 grup çekiyorlar bazen o yüzden istanbul içi onlar için çok uygun... gecikmelerde sorun yaşanmıyor gibi...

bii dk ya ben anlamadım dream tv de yayınlanan gruplar mı var? varsa nası seçiliyo yada kim neye göre tanıtımını yapıyor çok merak ettim de

nokiasupersound adayları arasından seçilen grup ve müziyenlerin mini tanıtımları, Hafta içi her gün 11:00 ve 20:45'te dream TV'de gösterilmeye başlamış ..

Bu akşam izleyelim bakalım kimler var...

Geri