Nokiasupersound Müzik Yarışması

Ben 3 partiyide izledim. dedigin gibi biraz donuktu. çünkü sahneye çıkan gruplar hep yavaş sarkılar çaldıgı için seyirciler bayıldı. fakat II ci performans partisinde çıkan en son grup kor, biraz daha hareketli şarkılar çalmayı tercih etti. daha eglenceli geçti. herhalde haftaya izleriz dream tv de.

performans partilerini bende izledim. III cü parti de Faruk korkmaz arkadasımızın bateristi gelmedigi için sahne alamadılar. ücüzüydü.

onun dısında farkettigim şey, super ego,kor,patron ve sehinsah ve bi grup daha vardı??? neyse, sahnede kendilerini duymadan çaldılar ve ara sıra mikrofondan ses kesildi falan.

keske daha iyi bir tesisat kurulabilseydi. ama herşeye ramen güzeldi. Umarım final gecesinde aynı sorunlar yaşanmaz..

Ruj 23 Kasim Persembe (yarin) takribi saat 22:45 gibi Taksim Indigo da sahnede olacak.. Gecenein son grubuyuz..sevenlerimizi bekleriz..

Kunt demiş ki:
televizyonda partiler biraz donuk gözüküyor. Giden gören olduysa, ortam nasıl? grupların perfomansları ne kadar sürüyor? katılım nasıl?

Ben 3 partiye de gittim.Ewt partiler donuk geçiyor ama en kötüsü her grup için demiyorum ama genelde sahneye çıkan toplanıp gidiyor diğer gruplar nasıldır falan diye merak eden yok...Fazla katılımda yok,yeterli reklamda yok ve kimse umursamıyor canlı performansları...Biz merak edip gidip seyrediyoruz...Birbirimize destek olmak lazım...Canlı performansı sadece arkadaşlarımıza yapmaktansa,bizi tanımayanlarada ulaşmak daha bir güzel olurdu...Belki Dream Tv bu konuda yardımcı olacaktır ama ne kadar olacağı tartışılır...
Yarında var parti bir terslik olmazsa gideceğiz özellikle Efsun ve Eda yı çok merak ediyorum...
Herkese başarılar.... ;)

ne bu yaaa??? şaka mı?pank iz not değd demişin çok komik bu laf ölüyom vallaha...pankı severim 10 senedir dinlerim ayrıca bilirim..bilmeyenide böyle blue-jean dergisine yazar gibi laflar eder
sorun diil güler geçeriz de benim anlamadıım ben kendi adıma oy moy istemiyorum başkası hiç istemesin yok şuna oy atın felan diye...diyorsada içinde dengesiz herifler lafı geçmesin..mesaj sayından yeni girdiin belli...
şu grubu sevdim bu iyiymiş bu kötüymüş de ama oy olayını karıştırma lütfen

neyse senle saçma sapan konuşup laf kalabalığı yapacak değilim...
dün aslında büyük ihtimal 30 kasımda nokiasupersound
indigo sahnesinde dengesiz heriflerin yer alacağını belirtmek için girmiştim
gel gör ki yazacaklarımı unutup sana cevaben bunu yapmamanı belirtmiştim....ama oda işe yaramamış sağlık olsun..böyle gelene üyelik
verirsen böyle olur......
30 kasım'da dengesiz herifler indigo sahnesinde

14 Kasım 2006'da gerçekleşen Nokiasupersound 06 PerformansII Partisinde sahne alan KOR grubunun canlı performansı ve grupla yapılan röportajı 25 Kasım 2006 Cumartesi akşamı saat 21.30 sularında Dream TV'de , tekrarını ise 27 Kasım 2006 Pazartesi akşamı saat 21.00 de Aynı adreste İyi seyirler.. 8)

Gezegen demiş ki:
14 Kasım 2006'da gerçekleşen Nokiasupersound 06 PerformansII Partisinde sahne alan KOR grubunun canlı performansı ve grupla yapılan röportajı 25 Kasım 2006 Cumartesi akşamı saat 21.30 sularında Dream TV'de , tekrarını ise 27 Kasım 2006 Pazartesi akşamı saat 21.00 de Aynı adreste İyi seyirler.. 8)

Yapma yaw! Tekrari da mi varmis! Super...

Bu sefer kesin kacirmiiciim! :LOL:

Partiler

Herkese Merhaba,
Ben de iki atolye ve dorduncu partiye katildim ilgi ne yazik ki uzucu boyutlarda az atolyeler 8-10 katilimli partide de 40-45 kisi vardi cogu grup elemanlari ve arkadaslari bir de sistemsensin den gelenler. Juri uyesi Fuat vardi baska juri uyesi gormedim.

Gruplar 4 er sarki caldi cogu beste sadece bir grup Radiohead Fade out cover caldi televizyonda ucuncu partiyi segrettim ses kayitlari kotu dorduncu partideki gruplar sirasinda ses duzeni basariliydi.

Firat

fii demiş ki:
Herkese Merhaba,
Ben de iki atolye ve dorduncu partiye katildim ilgi ne yazik ki uzucu boyutlarda az atolyeler 8-10 katilimli partide de 40-45 kisi vardi cogu grup elemanlari ve arkadaslari bir de sistemsensin den gelenler. Juri uyesi Fuat vardi baska juri uyesi gormedim.

Gruplar 4 er sarki caldi cogu beste sadece bir grup Radiohead Fade out cover caldi televizyonda ucuncu partiyi segrettim ses kayitlari kotu dorduncu partideki gruplar sirasinda ses duzeni basariliydi.

Firat
Selam ,

Kesinlikle çok kötüydü 3. parti özellikle biz son gruptuk ve şarkıyı çalmaya bşaladığımızda hiç bi şey duymadık.Özellike bi gitaristimiz tüm parçaları kendini duymadan çaldı.O gün ne hikmetse bir gariplik vardı ama olsun varsın...Son partide artık herşey düzelir :) öğrendiler sanırım...

ses düzeni

Biz 2ci partinin son grubuyduk. sahneye çıktık ve ilk şarkımızı çalmaya başladık ama şok oldum, inanamıyordum gitarımdan ses gelmiyor! hemde hiç ses gelmiyor neyse introdan sonra işaret ettim ses yok diye daha sonradan ses geldi ama gece boyunca çok çok az duydum kendimi.

İşin ilginç tarafı monitörler kapalı zannetim ama dışarıyada hiç ses gelmemiş. üzücü bir durumdu.. umarım diger arkadaslar aynı problemi yaşamazlar..

Birde degerli gitarist arkadaslar; eger amfi getirme imkanı varsa üşenmeyin getirin derim. onunuze monitor olarak koyun rahat edersiniziz.

sevgiler ...

Geri