Shure Sm57 Ebay

Merhaba arkadaşlar şimdilik gitar kayıtlarımı pg57 ile yapıyorum ama imkanım varken Sm57 almak istiyorum , Türkiye fiyatları 500 lira civarında , Ancak Ebayde 65 99 dolar arsında değişiyor 20 30 dolara olanların sahte oldugu belli ancak 65 dolarlık bir ürünün sahte olup olmadıgını nasıl anlıyabilirim free shipping oldugu için tercih edeceğim , Güvene olarak ebay paranızı geri öder gibisinden birşey yazıyor ilanda

Merhaba arkadaşlar şimdilik gitar kayıtlarımı pg57 ile yapıyorum ama imkanım varken Sm57 almak istiyorum , Türkiye fiyatları 500 lira civarında , Ancak Ebayde 65 99 dolar arsında değişiyor 20 30 dolara olanların sahte oldugu belli ancak 65 dolarlık bir ürünün sahte olup olmadıgını nasıl anlıyabilirim free shipping oldugu için tercih edeceğim , Güvene olarak ebay paranızı geri öder gibisinden birşey yazıyor ilanda
E-Bay paranizi size göri ödemez, PayPal araciligi ile e-bay üzerinden alisveris yaptiginizda paypal size bu garantiyi veriyor e-bay degil.Internette çok fazla sahte sm57 var, fotografa orijinal resim konulup size sahteside gönderilebilinir bu durumda mikrofon elinize geçmeden bunu bilemessiniz. PayPal ile ödeme yaparsaniz eger büyük ihtimalle paranizi geri alabilme sansiniz var ama tamamini alamassiniz (kargo ücreti ve varsa gümrük ücreti).

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Shipping zaten free 65 doların sahte olma ihtimali olup olmadıgını neden bilemiyorum çünkü usa satış fiyatı hakkında hiç bir fikrim yok . Ama ilginize teşekkürler

Worldwide olması free shipping anlamına gelmiyor, ebayde 99 dolara var bir adet kargo ücreti ups ile 65 dolar görünüyor mesela. Gümrük ödemezsiniz ama öyle düşünün.

Yurtdışından birşey satın aldığınızda özel kargo şirketleri tavsiye edilmez. Gümrüğe takılma ihtimali artar aksine.
100 dolar altı diye kesin gümrüğe takılmayacak diye bir kaide yok. Bunlar formalite. Olay tamamen gümrük memurlarının inisiyatifinde.

Yanlış anladınız, 100 dolar üstü tüm kargolar takılır, sizin için önemli bir meblağ değilse alabilirsiniz sıkıntı olmaz satıcının rating i yüksekse

Hayır ben direk size istinaden yazmadım zaten 100 dolar sınırını. O sınır kesin bir sınır değildir. Gümrükte olaylar eski düzen işler. Gümrükçü memuru ikna edebilirseniz ayrıdır.

Amerika'dan burada o boyutta bir ürün usps first class ile 24,95 gibi bir fiyata getirtilebilir, firmanın anlaşması var ise bu fiyat 14,95lere kadar düşer. Sm57'nin sıfırı zaten 99 dolardır, o sebeple 99+15=114 en fazla 125 dolara bu işi bitirebilirsiniz. Özellikle firma bazında satan Amerikan orjinli ebay satıcılarından almanızı tavsiye ederim.

Geri