3.5mm Kablo Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir araç aldım ve maalesef cd yada usb girişi mevcut değil. Transmitter yada kasetten çevirici kablo ile uğraşmak istemiyorum ses kalitesini düşüreceği için. Teyp'in arka tarafında aux çıkışı mevcut buraya uzatma kablosu yapıp konsoldan 3.5mm jack çıkışı vermeyi düşünüyorum. Kaliteli bir kablo tavsiye edebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir araç aldım ve maalesef cd yada usb girişi mevcut değil. Transmitter yada kasetten çevirici kablo ile uğraşmak istemiyorum ses kalitesini düşüreceği için. Teyp'in arka tarafında aux çıkışı mevcut buraya uzatma kablosu yapıp konsoldan 3.5mm jack çıkışı vermeyi düşünüyorum. Kaliteli bir kablo tavsiye edebilir misiniz?
Merhaba
Hayırlı olsun...
Bulabilirsen BELKIN marka kablo al, kendi aracımda aux girişine telefonumu bağlıyorum, gayet iyi sonuç veriyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler daha iyileri sizin olsun, bir kaç tane modelini buldum 40 lira civarında daha iyi bir şey bulamazsam bunları tercih edeceğim.

Bu kadar diretmeni anlamis degilim :)
Piyasada dunya kadar kaliteli kablo satan firma var, hele ki bazilarini gitar fiyatina.
Telefon veya mp3 calarda ki muzigin kalitesini ve arabanin ses sisteminin kalitesini kablo ile yukseltmek ne yazik ki mumkun degil.
Al kaliteli bir kablo keyfine bak....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aracımda bose ses sitemi mevcut hocam ucuz bir kablo ile ses kalitesini düşürmek istemiyorum sadece.
Konsolu bir kere söktüreyim içine adam akıllı kablo çektireyim, içimin rahat olması açısından. Marka model pek bilmediğim için tavsiye istiyorum.
Evimde kullandığım kablolar klotz marka ama araç için ince stereo kablo bulamadım. Sitede bu işi yapan bir arkadaş buldum oda düşük sipariş olduğu için pek satmaya yanaşmadı sanırım.

bmw aracımda harman ses paketim var. Kablo konusunda bende çok çektim. Bir çok farklı kablo denedim uğultu ve cızırtı sorunu yaşadım yada çabuk arıza ve içten kablo kopmaları yaşadım ama en son aldığım hoco L kablo yüzümü güldürdü sizede bunu tavsiye edebilirim linke tıklayarak ürüne bakabilirsiniz. >>>> Aux kablo <<<

Geri