V Gitar Arıyorum Bulamıyorum Yardım Ey Turkrock

Vanhalen_1, post: 933236, member: 98041"]Bazılarının rengi birkaç ton açık/koyu olabiliyor zuhal'in web sitesindeki resme göre. Bir foto alsak güzel olur. Bakalım nasılmış :)[/QUOTE]
İnsallah musait zamanda atarim ama bir iki ton koyu diyebilirim cok guzel gene de :)

Ben de 26 oldum yaşlı kurt kulisi yaptırmayın !! Yahu adam kendi kendini deşifre etmiş yaş 39 yani ne bekliyordunuz ? James Hetfield'in uzun ve sarı saçlı-sivilceli halini mi ? :) Sizi 39'da göreyim ben.

Buluşma yalan olur şimdilik işler güçler.. bakalım görelim.

Furkan'ı deşifre ettin eee artık sıra sende :))

Yaşlı kurt ölümden korkmaz :D

Abi ben hep bilincaltimda seni o fotondaki film karakteriyle bagdastirmisim boyle sakalli ve kalipli bir yuz gorunce şoklardayım :D

Çöp gibi olsam yine Leonard Nimoy'a benzeyemem. Kemikler fazla kalın, yüz yuvarlak :)

Buluşmaya getirebilirim belki gitari bakariz? @Vanhalen_1 @hackeiommi

Oldu olacak lambalı amfileri de getirelim çay bahçesine? Hatta birer bassçı, davulcu uydurup program yapalım? :)
Bence hiç de taşıyıp risk alma. Çek fotosunu koy buraya.

Kemiği filan bilmem de yüz yuvarlak olayını bizzat bir arkadaşta gördüm. Çocuk eridi bitti, 20 kg civarı verdi, bacaklar çöp, göbek yok,boy da 185 civarı yüz hala aynı. Harbi çok ilginç insanlarsınız.

Valla abi stüdyoya gidelim nabicaz cay bahcesinde :D

Rakı balık keyfi yapıcaz. Tövbeestağfürsabbath :D

Kemiği filan bilmem de yüz yuvarlak olayını bizzat bir arkadaşta gördüm. Çocuk eridi bitti, 20 kg civarı verdi, bacaklar çöp, göbek yok,boy da 185 civarı yüz hala aynı. Harbi çok ilginç insanlarsınız.

"İnsanlarsınız" derken? Sen sanki Klingonlu musun? :)
Yüz kolay kolay değişmiyor, giderse gıdı gidiyor, biraz da yanaklar iniyor

Sürekli profil foto değişip duruyor uğraşmayın yahu ! Evet, çok ilginçsiniz Plutonlu musunuz,Marslı mısınız bir fikrim yok. Ben de öyle birşey olmuyor bildiğin sönüyor yüzüm :)

Sürekli profil foto değişip duruyor uğraşmayın yahu ! Evet, çok ilginçsiniz Plutonlu musunuz,Marslı mısınız bir fikrim yok. Ben de öyle birşey olmuyor bildiğin sönüyor yüzüm :)

İnce yapılısın muhtemelen, biz kalın kemikliler istisnayız belki de bilemedim. Neyse Canan Karatay basmasın şimdi forumu :)
Değiştiriyorum, yüzün çeşitli şekillleri akılda kalsın. Tanımaz geçerler yanımdan belki :)

Yok yahu ince yapılı olmadım hayatımın hiçbir döneminde :) Belki de sorun bendedir bilemem artık. Canan Hocam'a laf yok. Dediklerini kendisinden alakasız,hiç tanımadığı hocalar da destekliyor. Biraz fazla otoriter olabilir ama bizim topluma biraz şart tabi.. :) Yoksa millet alıp başını gidecek, diyetinde en önemli nokta su, su candır olmazsa olmaz bırakın kiloyu %20-25 eksik yaşarsınız hayatı, yavaş gitar çalma, başağrısı, halsizlik.. aman aman.

Ben gitarıylan cay bahçesinde hava attı yok efendim kız düşürmeye calisti dedirtmem yanlis bile anlaştı etti et nam. :D
Herkes bu işe özenip iki akor basalım iki doğaçlama atalım kız düşürelim diye başlarken biz sevdamizdan girdik bu yollara yedirtmem uleeeyyn!!! :D:D

Ben gitarıylan cay bahçesinde hava attı yok efendim kız düşürmeye calisti dedirtmem genç :D
Herkes bu işe özenip iki akor basalım iki doğaçlama atalım hız düşürelim diye başlarken biz müziğe sevdamizdan girdik bu yollara yedirmek uleeeyyn!!! :D:D

Neyi yedirmiyorsun yahu? Gitarı getir, hoşumuza giderse kafana vura vura alırız elinden. Seni de Kurbağalıdere'ye salıveririz :D

Geri