Azınlık Raporu

Arkadaşımı azınlık raporu yerine geçmişi olmayan adama soktuğum için bana çok kızmıştı. Dün izleme fırsatım oldu. Önceleri iyi ki gitmemişim dedim. Nedir bu yabancı şeylere karşı merakımız anlamıyorum. Cüneyt arkın filmleriyle o kadar dalga geçeriz ama taş çıkartırdı o filmlere. 2054 yılını teknolojisiyle suçluyu daha suçu işlemeden yakalıyolar ama gelin görünki süperman, batman, örümcek adam gibi birçok kahramanın vasıflarından daha fazlasını barından, paçalarından teknoloji fışkıran 50 kadar süper polis, tek başına olan tom cruise u yakalayamıyor. Saçmaydı cidden. Ama bi ara ekrana kilitlendiğimi ve pür dikkat izlediğimi farkettim.

"konuşmama hakkına sahipsin.Söyleyeceğin herşey aleyhinde delil olarak kullanılacaktır".

Bir klişe bu kadar güzel yazılabilirdi. Hayran kaldım gerçekten. Sanırım tam o noktada kilitlendim zaten.

yarısını kesmişler nefret ettim kanal d yayıncılarına hayır ketikleri yerler ne açık sahne ne de kanlı b.klu sahne anlamadım nedenini bu yüzden nefret ettim heriflerden..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ben, filmin ilk sahnelerinden birinde, Tom Cruise' in suclulari bulmak icin kullandigi bilgisayara bayilmistim ... Daha kac sene bu klavye+mouse+ekran illetine katlanicaz ya ... Cyber gozlukler istiyorum, digital eldivenler istiyorum ... Hemen ... Şimdi !

Güzel bir bilim kurgu olmuş bence. Ama birşeyler eksik onu bulamadım. :)
Agatha oyunculuğun ön plana çıktığı bir rol ve Samantha Morton bu işin üstesinden başarıyla gelmiş.
Tom Cruise a diyecek yok tabi :)

yener demiş ki:
eskiden bu kadar sık filmde çekmiyordu.şuan sürekli setten sete koşuyor.

abi adamin bi yerlerini kaldirdilar gelmis gecmis en iyisi sensin diye herkes buna veriyo senaryolarini buda tabi elinde bi suru manyak senaryo oluyo ve cogunu sirf para kazanmak amacli yapiyo adam yani Hollywood un en zengin adamlarindan biri simdi bi film yapcak 1 milyar dolari asan butcesi var filmin gelmis gecmis en pahali film olcak yani....

CedriX demiş ki:
abi adamin bi yerlerini kaldirdilar gelmis gecmis en iyisi sensin diye herkes buna veriyo senaryolarini buda tabi elinde bi suru manyak senaryo oluyo ve cogunu sirf para kazanmak amacli yapiyo adam yani Hollywood un en zengin adamlarindan biri simdi bi film yapcak 1 milyar dolari asan butcesi var filmin gelmis gecmis en pahali film olcak yani....
Dünyalar Savaşı(War of the Worlds)'ndan bahsediyorsan onun bütçesi 200milyon dolar (n'aptın 1 milyar dolar, oha falan oldum :D ) sinema tarihinin en yüksek bütçeli filmi olacak, gerçi adı 'Out of the Night' olarak değiştirilmişti en son...
Meraklısına;
Tom Cruise'la birlikte çalışıyorlar yine, yine H.G. Wells uyarlaması, dünyayı işgal eden marslılarla ilgili bir film olacak...

Private Note: Cedrixciğim biz Tom Haks'e laf ediyormuyuz para için 'You've Got Mail' gibi bir film yaptı vs diye Spielberg'e laf yok :D

Geri