Acil Amfi Tavsiyesi

Fender iyi gitar yapıyor ama onlarda Gibson'dan pahalıya satıyor.
Kendine göre fiyat ayarlamaları yaptı. Uzak doğu ile yarışmak için Squier, Biraz iyisi Mexica, Elit, Standart, deluxe diye bir seri grubu yaptı Amerikan gitar ama makul fiyat olsun, signature serileri yaptı funları yakalamak için bence deluxelardan farkları yok, bunun üstünde bazı gitarları var onları özel yapım olanlar (Custom shop) gerçekten kaliteliler onları da 3000-4000$ satıyorlar. Signature serileri bile aslında sıradan gitarlar. Viger ve Shur bence çok daha başarılı. Fender signature serileri yerine tercih edilebilir.

Son düzenleme:
Öncelikle tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.Amfi olarak ta ebaydan marshall jtm 45 head'ı getittiriyorum.Amfiyi amerikada yaşayan kuzenim alacak ve haftaya getirecek.Kabün olayını da ikinci el bir celestion vintage 30'lu bir orange kabinle hallettim.Kafayı bekliyoz işte :D (gerçi kabim olayı ekonomimi çok sarstı o ayrı mesele ) ama iyi oldu yahu :)

Öncelikle tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.Amfi olarak ta ebaydan marshall jtm 45 head'ı getittiriyorum.Amfiyi amerikada yaşayan kuzenim alacak ve haftaya getirecek.Kabün olayını da ikinci el bir celestion vintage 30'lu bir orange kabinle hallettim.Kafayı bekliyoz işte :D (gerçi kabim olayı ekonomimi çok sarstı o ayrı mesele ) ama iyi oldu yahu :)

Vaay, sol gösterip sağ vurduk yani? Eyi eyi :) İki tur bindirirsin artıkın? :D

Geri