izmirdeki muzik magazalari?

evet anladım,bor müzik dediğim yermiş ancak oranın fiyatlarının uygun olduğunu söyleyenin tez vurun kellesini :) yahu boss lar neredeyse internet fiyatının 2 katı yahu orda :S

Farfisfon, samimiyet kurarsanız, iyi niyetli olursanız iyi bir yerdir... En azından bana karşı öyleydi... İzmir'deki en sıcak 2. ortam ordaydı...

Birinci yer Soprano idi... Malesef kapandı... :(

Soprano kapandıktan bir süre sonra ben de İzmir'den ayrıldım... O süre içerisinde Senfoni'nin eskiye göre daha iyi olduğunu gördüm... Trigon'u beğenmiyorum... Laylaylay zaten belli... Metronom iyice değişti... Ne bileyim... İzmir'deki en iyi mağaza internettir.

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
evet anladım,bor müzik dediğim yermiş ancak oranın fiyatlarının uygun olduğunu söyleyenin tez vurun kellesini :) yahu boss lar neredeyse internet fiyatının 2 katı yahu orda :S
2 sene önce v amp için benden 300$ istemişti orası.gidip senfoniden 250$ a mı ne aldım sonra.malesef bor da pahalı satıyor malları.

farfisfonda cem abi iyidir.yakın davranır ama ucundanda biraz fiyatı arttırır.ama diğerleri gibi insafsız değildir allah için.güler yüzlü bir abimizdir kendisini.abi su var mı dersin getirtiririz der hemen :D yani dükkanda aradığınız alet edevat yok diye konusmamazlık etmeyin adamla :D

cavo demiş ki:
farfisfonda cem abi iyidir.yakın davranır ama ucundanda biraz fiyatı arttırır.ama diğerleri gibi insafsız değildir allah için.güler yüzlü bir abimizdir kendisini.abi su var mı dersin getirtiririz der hemen :D yani dükkanda aradığınız alet edevat yok diye konusmamazlık etmeyin adamla :D

Katılıyorum, en azından halden anlar bi abimizdir... Diğerleri gibi umursamaz değildir, "napalım, bizde böyle" laflarını işitmezsiniz kendisinden...

valla tiglonmudur nedir orayi kotuluyorsunuz ama izmir'de tum magazalari gezdim , cort gitarlari en ucuz orasi veriyor hem de pzarlik yaptiniz mi inanilmaz farklar cikiyor diger magazalarla.. Corta ozgu birseymi bu ?

yuh...bana 300 dolara satmışlardı :) içine kurt düşürmek istemem ama başına bi arıza gelmemiştir umarım gitarın,çünkü bir epiphone vardı,normalden 50 dolar daha ucuzdu,sorduğumda da başına bi kaza geldi,ufak bi kaza demişti ama...

kesinlikle pazarlık yapmadan almamak lazım.bide gitarın falan altını üstünü her cm'ini inceleyin.ona göre alın yani sakata gelmesin.birde dün yaşadıgım bir olayı anlatayım.

en iyi magaza olarak senfoniyi düşündügümden gitarımı oraya götürdüm.manyetik takılacaktı sadece tek manyetik.adam bana 15ytl dedi.o kadar pazarlık yapmaya ugraştım ama nafile gerçekten 15 ytl lik iş yapmayacak bence ama neyse.bu arada diger yerler ne kadara yaparlar?ve daddario 0.09 luk tel en uygun nerede.senfoni 20 ytl ye takarım dedi bende yok kalsın abi dedim.en uygun nerede bulurum oradan alayım kendim takayım bari.

Manyetik takma fiyatı hakkında fikrim yok... Sonuçta adam ciddi meblası olan bir malzeme falan kullanmıyor ama işçilik ve zaman olayı var...

Tel için Farfisfon'a gidebilirsin. Satın aldığın teli takmak için Cem Abi benden asla para almadı... Zamanı varsa ufaktan bakım da yapar... D'Addario satıyor mu bilmiyorum...

evet cem abi telleri de takar bakımı da yapar tel parası dısında para almaz.bana da böyle yapmıstı.herhalde vakti olduğu sürece herkese yapar..tabi gitarı biraz bırakacaksın dükkanda.

Ya bir şey söyliyecem ters düşecek biraz ama ben hep trigondan alışveriş yaparım. Bana indirim yaparlar ve çok ilgilenirler. Senfonide hep beni kazıklamaya çalışır. Bana göre ikisininde fiyatları yüksek ama bana en makulu trigondur. alıcağınız alete karar verin gidin gezin bahsettiğiniz dükkanları en uygun fiyatı hangisi veriyosa alın bir şey satın almak için o insanların tavsiyesini almayın onlar satıcı sadece pazarlığınızıda yapar çıkarsınız. Senfoniye giderim tavsiye istemediğim halde tavsiye vermelerinden nefret ediyorum benim satın almak istediğim aletle ilgili sorduğum soruları cevaplasınlar yeter herşeyi ballandıra ballandıra anlatmalarını sevmiyorum. Paradan haber ver indirim yapıcakmısın deyince hiç bir şey demiyorlar ama :)

mastitis hocam zaten trigon un fiyat indirimi yapması birsey degistirmiyorki.adam 1000dolarlık malı 1200 e satıyor sen gelince 1000e cekiveriyor oo super indirim diyip alıyorsun.olay bu yani!!!ilk seni gordum oradan memnum olan

izmirde en ucuz cort'u çalgıcı satıyor hiç sallamayın beyler.
evl k-6 trigonda 875$ken çalgıcı 800$ ve pazarlıklı satıyordu.

ayrıca adamlar trgion gibi ellerinde geçen sene üretimlerini bekletmiyorlar ingilizce tabiriyle new b-stock!
çalgıcı istanbuldan ya zuhalden ya da stage'den getirtiyor stage müzik zaten distribütör.
dükkanda göreceğiniz ilgi ve alakadan süpheniz olmasın ;)

Not:benim maddi ve manevi açından çalgıcı müzikle hiç bir bağım yok,onlar da benim babamın oğlu değil zaten.fakat izmirdeki müzik aletleri piyasası bu kadar dejenere olmuşken işini hakkıyla ve severek yapan bir dükkana referans vermek bence sakıncalı değil.umarım anlatabilmişimdir ;)

Geri